• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

AKCIÓ Bemutatótermi termékek kedvező áron

Még egy dolog eszembe jutott :D 2 hete vettem meg nálatok az új 2 db 24W-os neont, még ki sincs bontva. Esetleg ha visszavinném, mikor szombaton megyünk, akkor lehetne szó.......? :D:D :rolleyes::whistle: (Ha nem, semmi gond :D )

Szó sem lehet róla :ROFLMAO::ROFLMAO: Az már nincs benne a raktárkészletben. :ROFLMAO:
 
őööö... akkor a "- TMC GroBeam 500 TWIN (dupla) LED lámpa 52 500 Ft helyett csak 14 900 Ft." megvan még? Mert még nincs kihúzva, de már valaki le stipi-stopizta.
 
Még egy dolog eszembe jutott :D 2 hete vettem meg nálatok az új 2 db 24W-os neont, még ki sincs bontva. Esetleg ha visszavinném, mikor szombaton megyünk, akkor lehetne szó.......? :D:D :rolleyes::whistle: (Ha nem, semmi gond :D )

Sima T5 fénycső? Ha igen megoldjuk. (y) csak mond a varázsigét ha jöttök. "Szipi-szupi-szombat-vertexem-lesz-holnap?.... akarom mondani ma"
 
Sima T5 fénycső? Ha igen megoldjuk. (y) csak mond a varázsigét ha jöttök. "Szipi-szupi-szombat-vertexem-lesz-holnap?.... akarom mondani ma"

Igen, 2 db sima T5. Akkor viszem magammal szombaton:D Köszi :D A varázsigét addig megpróbálom bemagolni :D


Szó sem lehet róla Az már nincs benne a raktárkészletben.

Dani! A főnöknek lágyabb a szíve mint neked :D;)
 
Ugyanitt ADA lampa nincs elado cokkolom? Akszios :)
OFF novenyek kellenenek nekem Nigronak dobtam privit de semmi valasz :( toljak egyet az infokukacgreenaquara? koszi sorry az offert ON
 
Ugyanitt ADA lampa nincs elado cokkolom? Akszios :)
OFF novenyek kellenenek nekem Nigronak dobtam privit de semmi valasz :( toljak egyet az infokukacgreenaquara? koszi sorry az offert ON

Infora jöhet. Ma őrültek háza volt a leltár miatt. Lehet emiatt nem írt még neked.

ADA lámpa akszió nincs :) most még... :)
 
Azért gondoltam bedobok még néhány fotót kedvcsinálónak.....

Először a vertex a korábbi terraplaza kiállításról:

Ő a jobb oldalin figyel szexi kis függesztékkel...

7322183040_933167b216_c.jpg


7322185990_51921b6cb6_c.jpg


dobok a TMC-ről is pill...
 
A tiéd bossi :)
Dobj egy emailt az info kukac Green Aqua pont hura hogy szeretnéd megvenni. Kiszállítással személyesen pontot hasznalva stb. A többit intézzük.
Köszike (y)

Szia!

Köszönöm a lehetőséget. A mail-t 20.43-kor elküldtem, remélem megkaptátok.? Várom az esetleges újabb "szanálást".

Köszönettel: bossi
 
Szia!

Köszönöm a lehetőséget. A mail-t 20.43-kor elküldtem, remélem megkaptátok.? Várom az esetleges újabb "szanálást".

Köszönettel: bossi

Megjött igen :) Mi is köszönjük (y)
Csináltunk egy turkáló dobozt a GA-ban ilyen talált motyókból. Lehet ha jöttök találtok benne még érdekeset.
 
Engem rendkívül érdekelne, hogyan mutat kívülről ez a TMC GroBeam 500-as, mert a honlapon csak dobozos kép van, és abból sokminden nem látszik.
Különben 99 %, hogy érdekelne a kicsike.
 
Akkor én meg elvinném a TMC GroBeam 500 TWIN (dupla) LED lámpa 52 500 Ft helyett csak 29 900 Ft. !!!
Majd megírok minden infót az email címre, ha előttem nem foglalta le senki a lámpát.
 
Back
Oldal tetejére