• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Bemutatkozó

Gondoltam teszek fel képet a má meglévő 2 aksiról, de még nem tudok.
Eléggé felidegesített h ilyen béna lennék h nem megy, de aztán utána olvastam.

Továbbá h tudnék kapcsoltba lépni a sráccal aki az opti white akváriumot árulja, ha nem vagyok jogosult írni neki???
 
Utoljára módosított:
Gondoltam teszek fel képet a má meglévő 2 aksiról, de még nem tudok.
Eléggé felidegesített h ilyen béna lennék h nem megy, de aztán utána olvastam.

Továbbá h tudnék kapcsoltba lépni a sráccal aki az opti white akváriumot árulja, ha nem vagyok jogosult írni neki???
Például úgy, hogy ahol hirdeti ott válaszolsz neki az adott topicban,hogy adjon meg elérhetőséget, vagy leírod a tiédet.
Sikeres indítást majd és algamenteset!
 
Sziasztok
Új tagként én is bemutatkozom .
Nagy Gergő, 28 éves vagyok nős és van egy 22hónapos lányom.
Felszolgálónak tanultam és ebben is dolgozom 10 éve.
Eddig budapesten éltem de ebben az évben leköltöztünk Nagykátára.
Akváriumom mindig volt hol több hol kevesebb figyelemmel.
Az állatok mindig jelen vannak a magán életemben és a munkámban is.

Köszönöm a lehetőséget a csatlakozásra.
N. Gergő
 
Sziasztok!

Toldi Péter vagyok Egerből. Hol is kezdjem? Talán a legelején...... Gyerek koromban kezdődött a mániákus vonzalom a vízhez és mindenhez ami vele jár. Úszás, könnyűbúvárkodás, horgászat és persze az akvarisztika.
Gondolom ismerős: guppik befőttesüvegben – így kezdődött. És nem volt megállás, rövidebb-hosszabb szünetek voltak, de sosem tettem le arról, hogy legyen egy mutatós aksim. 2009-ben történt, hogy rátaláltam Green Aqua-ra. Rögtön kipróbáltam a tápukat, persze ez nem egy igazi növényes volt, de az Anubiasok virágoztak tőle. Sajnos az élet akkor úgy intézte, hogy ennyivel meg kellett elégednem. De nem tettem le arról, hogy egy „igazi” növényes akváriumot csináljak.
Most úgy hozta az élet, hogy valóra válthatom ezt az álmom. Túl váláson, adósságrendezésen, felújításon jöhet az akvárium. Egy 60x30x36-t tervezek beindítani..........
Köszönöm, hogy itt lehetek. Köszönöm ha végig olvastad. Előre is köszönöm a türelmeteket és a válaszokat a kérdéseimre(sok van belőle).

Pacsi a Fiúknak, puszi a Lányoknak!
 
Sziasztok!

Toldi Péter vagyok Egerből. Hol is kezdjem? Talán a legelején...... Gyerek koromban kezdődött a mániákus vonzalom a vízhez és mindenhez ami vele jár. Úszás, könnyűbúvárkodás, horgászat és persze az akvarisztika.
Gondolom ismerős: guppik befőttesüvegben – így kezdődött. És nem volt megállás, rövidebb-hosszabb szünetek voltak, de sosem tettem le arról, hogy legyen egy mutatós aksim. 2009-ben történt, hogy rátaláltam Green Aqua-ra. Rögtön kipróbáltam a tápukat, persze ez nem egy igazi növényes volt, de az Anubiasok virágoztak tőle. Sajnos az élet akkor úgy intézte, hogy ennyivel meg kellett elégednem. De nem tettem le arról, hogy egy „igazi” növényes akváriumot csináljak.
Most úgy hozta az élet, hogy valóra válthatom ezt az álmom. Túl váláson, adósságrendezésen, felújításon jöhet az akvárium. Egy 60x30x36-t tervezek beindítani..........
Köszönöm, hogy itt lehetek. Köszönöm ha végig olvastad. Előre is köszönöm a türelmeteket és a válaszokat a kérdéseimre(sok van belőle).

Pacsi a Fiúknak, puszi a Lányoknak!
Szia!
Üdv a szomszédvárból!
Várjuk a naplót és a kérdéseket.:)(y)
 
Sziasztok!

Toldi Péter vagyok Egerből. Hol is kezdjem? Talán a legelején...... Gyerek koromban kezdődött a mániákus vonzalom a vízhez és mindenhez ami vele jár. Úszás, könnyűbúvárkodás, horgászat és persze az akvarisztika.
Gondolom ismerős: guppik befőttesüvegben – így kezdődött. És nem volt megállás, rövidebb-hosszabb szünetek voltak, de sosem tettem le arról, hogy legyen egy mutatós aksim. 2009-ben történt, hogy rátaláltam Green Aqua-ra. Rögtön kipróbáltam a tápukat, persze ez nem egy igazi növényes volt, de az Anubiasok virágoztak tőle. Sajnos az élet akkor úgy intézte, hogy ennyivel meg kellett elégednem. De nem tettem le arról, hogy egy „igazi” növényes akváriumot csináljak.
Most úgy hozta az élet, hogy valóra válthatom ezt az álmom. Túl váláson, adósságrendezésen, felújításon jöhet az akvárium. Egy 60x30x36-t tervezek beindítani..........
Köszönöm, hogy itt lehetek. Köszönöm ha végig olvastad. Előre is köszönöm a türelmeteket és a válaszokat a kérdéseimre(sok van belőle).

Pacsi a Fiúknak, puszi a Lányoknak!
Üdv a fórumon.
A legjobb helyre regisztráltál. A sok kérdés mellett olvass sokat, mert találhatsz itt olyan fontos infókat is ami lehet hogy a kérdéseid között soha nem is szerepelne viszont fontos lehet!(y) Várjuk a naplódban az elképzeléseidet.
 
Sziasztok!

Toldi Péter vagyok Egerből. Hol is kezdjem? Talán a legelején...... Gyerek koromban kezdődött a mániákus vonzalom a vízhez és mindenhez ami vele jár. Úszás, könnyűbúvárkodás, horgászat és persze az akvarisztika.
Gondolom ismerős: guppik befőttesüvegben – így kezdődött. És nem volt megállás, rövidebb-hosszabb szünetek voltak, de sosem tettem le arról, hogy legyen egy mutatós aksim. 2009-ben történt, hogy rátaláltam Green Aqua-ra. Rögtön kipróbáltam a tápukat, persze ez nem egy igazi növényes volt, de az Anubiasok virágoztak tőle. Sajnos az élet akkor úgy intézte, hogy ennyivel meg kellett elégednem. De nem tettem le arról, hogy egy „igazi” növényes akváriumot csináljak.
Most úgy hozta az élet, hogy valóra válthatom ezt az álmom. Túl váláson, adósságrendezésen, felújításon jöhet az akvárium. Egy 60x30x36-t tervezek beindítani..........
Köszönöm, hogy itt lehetek. Köszönöm ha végig olvastad. Előre is köszönöm a türelmeteket és a válaszokat a kérdéseimre(sok van belőle).

Pacsi a Fiúknak, puszi a Lányoknak!
Üdv a fórumon!

No de 7 évet vártál az első hozzászólással jól látom? :eek:
 
Sziasztok,

Nem mutatkoztam még be, kicsit bunkó vagyok, úgy látszik, de ha Benneteket nem zavar, akkor túlteszem magam ezen :D.

Fehér Zsolt vagyok, jelenleg Tatán élek, 38 év van mögöttem. A családi állapotomról szivesen beszélgetek bárkivel egy sör mellett - az elsőt én fizetem - .
Növényes akváriumokkal találkoztam már 6 - 8 éve ( egy Japán cégnél dolgoztam ), nem élőben sajnos, de már akkor magával ragadott ez a világ, a kezdés viszont idén nyárig váratott magára, de annál nagyobb lendülettel vetettem bele magam. Jelenleg két akváriumom van, tanulom a szemléletet a berendezéshez ( inkább kevesebb, mint több sikerrel ), illetve az alázatot az üvegbe zárt természet iránt.
Nagyon szeretem a napi feladatokat, illetve a "maszatolást és a molyolást" a hétvégenként a tisztitások, vizcserék alkalmával, mert teljesen ki tud kapcsolni.
Örülök, hogy rátaláltam erre a fórumra, és ezúton is köszönöm a sok jó tanácsot, bátoritást amit eddig kaptam. Remélem el tudok jutni arra a szintre amire szeretnék.
Király ez a közösség (y).
 
Sziasztok.

Össze gyűjtöttem az erőt arra, hogy megejtsem a bemutatkozást, kérlek nézzétek el, hogy csak most.
Czip Gergőnek hívnak, Vásárosnaményi lakos vagyok. Nem sértődöm meg ha google segítsége nélkül nem tudjátok merre is keressétek :) ÉK-en Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében az ukrán hatórtól 20km-re rejtőzünk.
Gyerek korom óta szerettem volna halakat, de valahogy a szüleim(édesapám) soha nem volt túl nagy állatbarát.
Februárban mikor még Budapesten éltem, nyertem egy lakótársat barátnő formájában és az ő 100literes akváriumát.
Mivel annyira ízléstelenül volt berendezve, nem viccelek volt benne üvegdekor, műnövény, élő növény, kagyló, koponya, delfines dísz talán kettő is, műanyag búvár, kínai gésás porcelán tányér, műanyag rák, sárkány kincsesládával és még sorolhatnám ha a tudatom nem törölte volna a többi sokkoló dolgot, na szóval ennek hatására úgy döntöttem ellensúlyozom ezt egy normálisan berendezett akváriummal amennyire lehet.
Nagy vonalakban így lett meg az én első akváriumom :)
Nyár elején hölgyemény és a förmedvénye ment balra, én jobbra így az akvárium felszámolás alá került, de itthon nem bírtam ki és újra indítottam.
Úgyhogy most itt vagyok és gőzerővel telepítgetem szegény tankot mindenféle csodás növénnyel és hallal :)
Nagyon szépen köszönöm előre is a sok segítséget amit eddig és ez után is kapok.
Most megyek is és elhozom a boltból a ramirezi párt amit mára ígértek :)
Legyen szép napotok.

Csóközön és ökölpacsi
 
Back
Oldal tetejére