• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Bemutatkozó

Nem is tudtam erről a Bemutatkozó-ról. De akkor most pótolom a hiányosságaimat.

Nagykanizsáról származok, BME-n tanultam, és Pesten ragadtam (persze hogy nő volt a dologban:ROFLMAO:), majd anyósközelbe költöztünk Dunavarsányra már feleségemmel és gyerekkel. Jelenleg itt kertészkedek víz alatt és víz felett.
Szülők "akvarisztikai próbálkozása ragadt meg bennem. Akkor az első akva 24 liter, levegősztetős szivacs szűrő, manuális fűtő (néha halászlé is készült :rolleyes:) Ezzel a szettel azért 2-3szor megpróbáltam élhető körülményeket teremteni, a legrövidebb kb. 2 hét lehetett, a leghosszabb talán 2 hónap...:confused:
Mindig is meg akartam próbálni egy komolyabb technikával. Most saját finanszírozásból már megtehettem, így ez év februárban újraindult az akvarizálás.
Persze először lila köd fedte a növényes vonalat, nem is tudtam hogy van ilyen... most is részben lila köd fedi, de már legalább tudom, hogy van ilyen;)
Aztán már 2 db akva van a házban, de több nem lesz:rolleyes::whistle:

Röviden ennyi:)

Jah, a nevem nem írtam...Balázs

Üdv, mindenkinek!
 
@pit975 is gyáli kertész - nem is akármilyen! :)
Szia!
Én Üllőn lakom:)
Kicsit odébb: Dunavarsány;)


Ahogy elnézem nem lesz itt gond. ;)
Jó látni, hogy azért a közelben is laknak olyanok akitől lehet praktikákat ellesni, tanúlni.:love: Remélem én is egyszer eljutok egy olyan szintre, hogy méltán öregbíthessem a a környékbeli növényfejek :lurking: hírnevét. A növényfejűségből egyelőre nekem még csak a zőld fűl van meg... :vulcan: ;)
 
Ahogy elnézem nem lesz itt gond. ;)
Jó látni, hogy azért a közelben is laknak olyanok akitől lehet praktikákat ellesni, tanúlni.:love: Remélem én is egyszer eljutok egy olyan szintre, hogy méltán öregbíthessem a a környékbeli növényfejek :lurking: hírnevét. A növényfejűségből egyelőre nekem még csak a zőld fűl van meg... :vulcan: ;)

Azért én is inkább zöldfülű...de ilyen:android: :ROFLMAO:
 
Üdv mindenkinek!
Besi vagyok Százhalombattáról.
2 éve van egy halas akváriumunk otthon, ami a gyerkőcnek készült, de persze én nyertem meg a takarítását és szép lassan beleszerelmesedtem.
Aztán nyáron jött a garnélás story és az új őrület, az aquascaping. Azóta nincs olyan nap h ne bújnám a netet és nem tanulnék/találnék vmi újat.
Karácsony környékén szeretném elindítani a növényes low tech akváriumot.
Röviden ennyi.
 
Üdv mindenkinek!
Besi vagyok Százhalombattáról.
2 éve van egy halas akváriumunk otthon, ami a gyerkőcnek készült, de persze én nyertem meg a takarítását és szép lassan beleszerelmesedtem.
Aztán nyáron jött a garnélás story és az új őrület, az aquascaping. Azóta nincs olyan nap h ne bújnám a netet és nem tanulnék/találnék vmi újat.
Karácsony környékén szeretném elindítani a növényes low tech akváriumot.
Röviden ennyi.
Szia!
Üdv a fórumon! Karácsony nemsokára itt van!:)
Készíts naplót, az előzményekről is, ha teheted.
Kíváncsiak vagyunk, meg persze jobban tudunk segíteni is, ha rendelkezel naplóval.(y)
 
Üdv itt minálunk! Remélhetően itt minden kérdésedre választ találsz, olvass sokat!
Várjuk a beszámolót az akváriumról.
 
Köszi!
Jelen pillanatban nap mint nap változik az elképzelés. Tetszik a Dennerle scapers tank szettje, de el tudnék képzelni más megoldást is. Legfőképp nem tudom h mennyire megbízható az a belógatós külső szűrő ami az aksihoz van.
 
Ezért mondtam h nap mint nap változik a helyzet. Ha lesz már keret a dologhoz, a fórumon lévő eladásra váró cuccokból ennyi pénzért jobb szettet is össze tudnék sztem szedni.
 
Back
Oldal tetejére