• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Békéscsaba

jó papp

Tapasztalt kertész
Csaba center. Bekukucskáltam ízlésesen, kulturáltan berendezett bolt, melyet jelez nézetem szerint az a tény is, hogy betták külön kis akváriumban (nem abba a nyomi műanyag dobozba, vagy netán zacskóban :roll: ) kerültek elhelyezésre ami egyébként szokásos.

...aki holtig tanul

ui: A végén még megkapom a hasonló tárgyú hozzászólásaimért a "halak védelmezője" címet. vagy....... :lol:
 
Grrrr, grrr. Két hete felírtak, hogy vennék tőlük galaxy vagy kéksávos törperazbórát. Most pedig közölték, hogy ne is reménykedjek, nem hoznak ők mást, csak ami most is van. Most komolyan: ilyen nehéz ezeket a kis halacsokat beszerezni? Én a helyükben tuti rákérdeznék, ha jönne egy ilyen marha, aki tuti el is viszi őket. Nem értem. :(
 
Grrrr, grrr. Két hete felírtak, hogy vennék tőlük galaxy vagy kéksávos törperazbórát. Most pedig közölték, hogy ne is reménykedjek, nem hoznak ők mást, csak ami most is van. Most komolyan: ilyen nehéz ezeket a kis halacsokat beszerezni? Én a helyükben tuti rákérdeznék, ha jönne egy ilyen marha, aki tuti el is viszi őket. Nem értem. :(
Anno mig Gyulán laktam, sosem ertettem, hogy a nano kategorias halak hogyhogy nem jutnak el a kornyekre a (him) endlereket/otokat leszamitva.:(
 
Back
Oldal tetejére