• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Békés megye

Sziasztok!
Másik topicba már írtam de gondoltam itt is megkérdezem hát ha valaki tudna segíteni. Anubias nana pangolino növényt keresek ma jártam az iguanaban 5000ft-ért lerendelin nagyon szívesen. Lehetséges e máshonnan olcsóbban beszerezni vagy esély sincs rá?
 
Sziasztok!
Másik topicba már írtam de gondoltam itt is megkérdezem hát ha valaki tudna segíteni. Anubias nana pangolino növényt keresek ma jártam az iguanaban 5000ft-ért lerendelin nagyon szívesen. Lehetséges e máshonnan olcsóbban beszerezni vagy esély sincs rá?
Szia!

Én Tropica, Anubias nana Mini növényt vettem, szerintem nem sok különbség van köztük, de egy jelentős, hogy nincs annyira dús, mint a pangólia, de csoportban ültetve észre sem lehet szinte venni a különbséget. Az ára barátságosabb, 3 tövet, vagy 2 db fejlettebb tövet adnak egy dobozban a zselés kivitel esetében 1200 Ft körül. Én 5 dobozt vettem 6000 Ft-ért és 14 tő volt benne.
 
Sziasztok!
Másik topicba már írtam de gondoltam itt is megkérdezem hát ha valaki tudna segíteni. Anubias nana pangolino növényt keresek ma jártam az iguanaban 5000ft-ért lerendelin nagyon szívesen. Lehetséges e máshonnan olcsóbban beszerezni vagy esély sincs rá?

Smartos válasza nagyon korrekt(y).
Én tudok 10k -ért (goldban is jó lesz) AH-ból az jó lesz ???:LOL:
 
Utoljára módosított:
Srácok! Kifogyóban a Carbo - csak ebbe a flakonban nem néztem bele a múltkori rendelés előtt. Lehet a környéken venni valahol "értelmes" áron?
 
Sziasztok!
Megyén belül hol érdemes körbenézni?
Az Iguanát ismerem, Gyulán a harlem udvar szintén, de kifújt a boltok listája...
(Még nincs akváriumom, előbb utóbb szeretnék indítani)
 
Sziasztok!
Megyén belül hol érdemes körbenézni?
Az Iguanát ismerem, Gyulán a harlem udvar szintén, de kifújt a boltok listája...
(Még nincs akváriumom, előbb utóbb szeretnék indítani)
Növényes boltot legközelebb Szegeden és Debrecenben találsz. Ha Budapesten jársz, akkor Kelenföldön a GA-ba mindenképpen érdemes beugrani. Indíts naplót már a tervekkel, hogy tudjunk segíteni. [emoji6]
 
Növényes boltot legközelebb Szegeden és Debrecenben találsz. Ha Budapesten jársz, akkor Kelenföldön a GA-ba mindenképpen érdemes beugrani. Indíts naplót már a tervekkel, hogy tudjunk segíteni. [emoji6]
Köszönöm!
Körvonalazódnak a tervek és ha itt az ideje, szeretnék naplót is. Pont azért is regisztráltam ide, mert látom, hogy szofisztikált a társaság, engem ugyan nem a növényezés fog meg, de mivel annyira elmélyült tud lenni itt a fórumélet, biztos, hogy nulláról építkezve sok segítséget, ötletet kaphatok.

Most más a prioritás, de remélem hogy a közeljövőben egy dél amerikai törpesügéres naplót indíthatok. :D (y)
(de kifejezett cél hogy esztétikus legyen és az egészséges, szép növény ennek sarokköve)
 
Mit szeretnel?

Gyakorlatilag nulláról fogok majd indulni. Látni a megyei spektrumot. Esetleg még kőkereskedést is nézni. Tudni, hogy hol érdemes vásárolni, egyáltalán milyen kínálat van. :)
(van amit célszerű helyben vásárolni a garanciális kérdések miatt)
(sőőőt, ha tudtok jó kőkereskedést, szóljatok csak nyugodtan)

En szinte mindent a GA-tol rendelek. Hatalmas valasztek, jo ar, gyors kiszallitas.
Novenyeket itt a forumon is tudsz venni, hatalmas adagokat kinalnak "dagoert"

Köszönöm a tippet! :)
 
Helló
Látom jó régen nem írt ide senki gondoltam megkérdezem van-e valaki a közelembe?
Én Békéscsabai vagyok.
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére