• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech Beginner's luck - 160l low tech

Sziasztok! Elég rég voltam :)
Az történt, hogy július 20.-án, olyan este 11 felé épp alváshoz készülődtem...
Egyszercsak' vízcsobogást hallottam, majd ránéztem az akvára és hát.... elengedett a ragasztás....először csak legfelül, aztán kb az aljától 8 cm-re is elkezdett szivárogni a víz.
Amikor láttam hogy az alján is jön, akkor már éreztem hogy ennek vége...Ezután szétszedtem az akvát, a halakat meg tudtam menteni és később elajándékoztam őket.
Persze én voltam a 'hülye' mert láttam hogy gyengélkedik a ragasztás, csak nem igazán törődtem vele.
Tehát jelenleg nincs akvám, és kell egy kis idő mire "összeszedem magam" , de mindenképpen szeretnék majd egy újat, lehet hogy csak 1 év múlva...meglátjuk.
Az a tervem, hogy továbbra is inkább low-tech vonalon maradnék, egy 240-es fás akvában gondolkodom.
Azért kár hogy megadta magát a régi, mert épp 1-2 hónappal a 'baleset' előtt teljes restart volt, Tropica talajjal, és már kezdett szépen alakulni...
Köszönöm mindenkinek, aki segített és követett itt a fórumon, azért nem tűnök el teljesen :D
Egyúttal megkérnék egy admint @danyi03 @Nigro , hogy légyszi tegyétek át a befejezett akvák topikba, köszönöm !
 
Utoljára módosított:
Back
Oldal tetejére