• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Before the Creation of Adam - Ahogyan készült út az IAPLC 2014-ig

És ha már a naplóban vagyunk. Az akváriumot szétbontották a srácok a minap. Jön valami más hamarosan.

Meg is lepődtem, amikor múlt hét szombaton volt felmentem az emeletre...Még volt töltve vízzel, de már csak a koszos lé volt benne, elég szomorú látvány volt...
 
Meg is lepődtem, amikor múlt hét szombaton volt felmentem az emeletre...Még volt töltve vízzel, de már csak a koszos lé volt benne, elég szomorú látvány volt...

Hát igen.....

De ahogy hallom az egyik ügyfelünknél új életet kapnak a dekorok.

B meg biztosan kitalál valamit hamarosan a helyére.
 
Bocs.A green gain.Napi 1ml.

Toltuk neki, hogy szép zöld legyen. Lett is. Egyébként mostanság egész sokszor használom. Bent ugye 500ml-es flakonok vannak a boltban így könnyebb fecskendővel tolni.
Heti 1x meg szoktam lökni vele az akváriumokat.
 
Toltuk neki, hogy szép zöld legyen. Lett is. Egyébként mostanság egész sokszor használom. Bent ugye 500ml-es flakonok vannak a boltban így könnyebb fecskendővel tolni.
Heti 1x meg szoktam lökni vele az akváriumokat.
Akkor ezt valami dopping-kent tolod!Azért kérdezem mert én csak a nyiräs után 3 napig használom.Akkor érdemes lenne doppingolni?;)
 
Akkor ezt valami dopping-kent tolod!Azért kérdezem mert én csak a nyiräs után 3 napig használom.Akkor érdemes lenne doppingolni?;)

Szerintem van amikor hasznos még. Pl egy szép gyepet akarsz gyorsan növeszteni, akkor jól jön.
 
Back
Oldal tetejére