1. Ez a weboldal cookie-t használ. Az új EU szabályozásnak megfelelően ez az üzenet az első látogatáskor megjelenik.
    A weblap további használatával automatikusan elfogadod, hogy az Akvakertész.hu Fórum cookie-t használ.
    Az Akvakertész Fórum csapata Learn More.
  2. Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Értesítés elrejtése

Bécs

Kategória: 'Hol vásároljunk', témanyitó: Levinen, téma nyitása: Ápr 25, 2009.

1. Levinen
    Épp nem fórumozik ...

Levinen Kertész szaki

Tag:
    Ápr 16, 2009
    Kedvelik:
    40
    Hely:
    Budapest XII. ker
    Csináltam egy ilyen topicot is, mert szeretnék szervezni egy egy napos Bécsi halas boltok látogatást. Aki tud jó boltokat, ide be is írhatja!

2. ata7
    Épp nem fórumozik ...

ata7 Kertész tanonc

Tag:
    Ápr 20, 2009
    Kedvelik:
    2
  3. Namtar
    Épp nem fórumozik ...

Namtar Új regisztrált

Tag:
    Márc 15, 2010
    Kedvelik:
    0
    Hely:
    Veszprém
    Sziasztok!

A belvárosban beljebb esetleg tudtok valami más halasboltot? ezzel az a baj hogy eléggé kiesik. Vagy esetleg aki már járt ott milyen a közlekedés? mennyi idő eljutni oda? előre is köszi.

Namtar

4. Tibóka
    Épp nem fórumozik ...

Tibóka Kertész szaki

Tag:
    Okt 16, 2012
    Kedvelik:
    104
    Hely:
    Kaposvár, Veszprém
    Sziasztok, ez a topic halott? Vagy van valaki? Holnap-holnapután itt vagyok Bécs közelében és éhezek egy kis akvarisztikai bevásárlásra :) valaki tud valami jó boltot? KÖsz - T

5. Klaudia
    Épp nem fórumozik ...

Klaudia Kertész szaki

Tag:
    Júli 3, 2013
    Kedvelik:
    86
    Hely:
    Sopron
    Régi topic, de azért megemlítem, hátha valaki Bécsben járna.
    A Shopping City Süd mellett a 17-es út túloldalán van a Megazoo. Kétemeletes áruház, a felső csak az akváriumoké.
    Rengeteg felszerelés, növény, hal stb.
    Nem annyira a kertészkedésre berendezkedve, inkább a hagyományos igényeknek megfelelően, de simán elnézelődtem vagy 1,5 órát :)

GPS-ben szerintem -Megazoo Brunn am Gebirge- bár én anélkül mentem.

Babar és viktorlantos kedvelik.
  6. Klaudia
    Épp nem fórumozik ...

Klaudia Kertész szaki

Tag:
    Júli 3, 2013
    Kedvelik:
    86
    Hely:
    Sopron
    Megint jelentkezem, hátha akad hozzám hasonló elvetemült az ország nyugati felén, aki a közelség és a helyi választék hiánya miatt úgy dönt, Ausztriában szerzi be az akváriumi halait:)

A lényeg, hogy ne áruld el, ha 50 liternél kisebb az akváriumod! Én sajnos őszinte voltam, és olyat zúdítottak rám, hogy a végén kénytelen voltam megkérdezni: -Most akkor adnak el halat, vagy sem? !

Amanda lazacokat szerettem volna 8 db-ot a kis 20 literesbe. Szerintem ez nem olyan elvetemült szándék. Ketten próbáltak lebeszélni róla, és csak akkor engedtek, mikor sikerült meggyőznöm őket, hogy tudom mit akarok.....

7. keszalvo

keszalvo Legenda

Tag:
    Ápr 30, 2013
    Kedvelik:
    11,571
    Hely:
    Székesfehérvár
    Az teny hogy 20 literbe 8 amanda SOK,inkabb borsas fajokat kellene belerakni ha akarsz bele halat,ekkora meretre meg az amandak is nagyok sajnos.
    Azon mar meg sem lepodtem hogy osztrak sogorainknal ilyen komolyan veszik az allatvedelmet,itthon meg radsoztak volna szinte barmit

Klaudia és viktorlantos kedvelik.
  8. Klaudia
    Épp nem fórumozik ...

Klaudia Kertész szaki

Tag:
    Júli 3, 2013
    Kedvelik:
    86
    Hely:
    Sopron
    Ezek bébi amandák, kb harmad akkorák, mint a kifejlett példányok, és nem ez a végleges helyük :) Engem a stílus lepett meg. Ahelyett, hogy megkérdezték volna milyen feltételek vannak hozzá, egyből a törvényekre hivatkoztak. Mert azért a méret mellett van egyéb fontos tényező, szűrő stb.

9. Selfedestroyer
    Épp nem fórumozik ...

Selfedestroyer VIP kertész

Tag:
    Nov 28, 2012
    Kedvelik:
    1,616
    Hely:
    Szeged / Sopron
    Igazából nem növényes de ma megint a bécsi Megazooban jártam és az állam leesett ezektől a diszkoszoktól. Alapból elképesztőek de ilyen színben még soha nem láttam őket. Élőben is ilyenek voltak nem a világítás dobott a színeiken :eek::rolleyes: (természetesen élőben még szebbek voltak. sajnos a kép valójában nem adja vissza teljesen a látványt :chicken:)

34210123431_fda3d7c9dc_b. Untitled by Norbert Tóth, on Flickr

34299876156_d6d6cfc713_b. Untitled by Norbert Tóth, on Flickr

Simon Orsi, Greg Filth, kmisi és 3 mások kedvelik ezt.
  10. atis76
    Épp nem fórumozik ...

atis76 Nézelődő

Tag:
    Jan 22, 2017
    Kedvelik:
    22
    Hely:
    Tapolca
    Üdv!
    Igen, az ilyen fotók után látom, hogy hova fejlődött ez a hobbi az elmúlt tizenvalahány évben amióta abbahagytam és vele együtt a kereskedést is. Elfogott a honvágy...:)
    Attila

Selfedestroyer kedveli.

Aktuális oldal megosztása