• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Baja

micka

Kertész tanonc
Nemrég halottam hogy nyílt egy bolt a Tesco -ban tud róla valaki?
Milyen a felhozatal halak, növények, felszerelések, árak?
 
Szia Micka!Végre valaki,aki közel lakik hozzám!!
Ugyan az a tulajdonos,minta Bartók Béla utcai boltnak.Hát mit mondjak.Növényes szemmel nézve nagyon rossz a helyzet.

Mondtam már neki,hogy ne mocsári növényeket áruljon,meg szárazföldit.Tippet is adtam,hogy honnan rendeljen,de azt mondta,hogy így is szépen fogy a növény, így jó.
De halas szempontból sem egy jó választás,de mivel csak ez a kettő van,ezzel kell beérni.
 
Hááát nagyon elszomorít pedig reméltem hogy lesz a közelbe egy normális bolt. :cry:
Sajnos akkor maradnak a szegedi üzletek. :D
 
Kedves Bajai és környéki akvakertészek!
Örömmel jelentem,hogy egy növényes akvárium létesült Baján a Bartók Béla utcai boltban.
Remélem sikerül a boltban is fenntartani a körülményeket egy ilyen növényes saroknak.
Minden bizonnyal a növényválaszték kicsit jobb lesz növényes szemmel nézve és megjelenik majd egy két
növényes felszerelés is.
Hamarosan naplót fogok nyitni az akváriumnak.
 
De jó!
Pontosan hol van? Ha arra járok valamikor, beugrom majd megnézni :) Bár mi csak hétvégére szoktunk néha leugrani, lehet akkor nyitva sincsenek.
 
A Barátok temploma utcája,amit most újítottak fel.A templomtól kb. 10-20 méter.
Szombaton nyitva van délig.
 
Én is innen vettem meg majdnem mindent az akváriumomhoz, bár hozzátartozik az igazsághoz, hogy az én akváriumom messze low-tech-halas, mintsem növényes. Szívesen megnézném élőben is az akváriumaid tibicuk. A Bartókban lévő gyönyörű, és számomra csak egy elérhetetlen álom.
 
És mikor és hol lehet téged megtalálni? Nem akarom szétoffolni ezt a topicot ezzel, de még nem küldhetek privát üzit, túl friss hús vagyok. Egyelőre hozzászólás helyett, éjjel nappal csak olvasok, és látom, hogy mennyi mindent másképp csinálnék.
 
Felteszek egy képet nektek a bajai üzletben levő növényes akiról,megmondom őszintén óriási szerepe volt abban hogy elkezdtem jobban érdeklődni az aquakertészet iránt,és a mai napig a "hatása" alatt vagyok.Remélem Zoli nem veszi rossz néven ,hogy megosztom veletek ezt a fotót.De imádom ezt az akit:)
18322349_7ac1bf742d565761c509b3747301187e_m.jpg
 
Pénteken voltam a Bartók úti üzletben ismét megnézni ezt a gyönyörűséget, hát a szívem szakadt meg. Ápolatlan, mindenhol alga. Halas létemre is szörnyülködtem.

Gondoltam, vasárnap hazafelé jövet, frissítem a halállományomat és a Tescoban lévő üzlet, mivel vasárnap is nyitva, körülnézek és ha látok valami szépséget, hozok onnan. Itt Pápán elég siralmas a felhozatal, 5-6 féle hal minden üzletben.

A biztosítékot az verte ki, mikor kinéztem a halakat és kértem az eladótól őket, fogott egy műanyag edényt és a csapból teleengedte. Kérdezem, ugye nem ebbe szeretné rakni őket?

Miért, úgy sem lesz semmi bajuk. Azt hiszem ez lett volna az első, de hogy az utolsó vásárlásom is, az biztos.
 
Pénteken voltam a Bartók úti üzletben ismét megnézni ezt a gyönyörűséget, hát a szívem szakadt meg. Ápolatlan, mindenhol alga. Halas létemre is szörnyülködtem.
Hello mindenki.Voltam a Bartók utcai boltban ,hát kedves Mária ráncba kellene szedni egy kicsit azt az akvát(persze tudom én hogy nem kötelessége:)) .Ahogy Gelfiro is írta ,komoly problémák vannak ott .Nyírni is kellene ,tele van barna szőrcsomókkal a legtöbb növény...stb.Mintha nem lenne gazdája az akinak.Szomorú volt látni ,hogy most milyen állapotban van ,a régi fénykorához képest.
 
Back
Oldal tetejére