• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Azt hittem egy nyílméreg béka fotó japánból ;)

viktorlantos

Alapító
Admin
Elég sok japán blogot szemlézek napi szinten. A Fox Sence nevű blogon rendszeresen publikál a szerző a nyílméreg békájáról.
A különleges az, hogy mindig iszonyat jó minőségben és teljesen szokatlan állapotokban fotózza.
Nem kifejezetten terráriumi fotók.

A mai annyira jópofa, hogy kénytelen vagyok megosztani :lol:
http://aquafox.blog123.fc2.com/blog-entry-660.html

Talán a kép címe lehetne...."Milyen lennék madárnak?.... az csodálatos lehet" :p
 
Re: Nyílméreg béka fotó japánból

Pedig valószínű, hogy csak az járt a béka fejében, hogy valaki feltehetné a "fára". :lol:
 
Re: Nyílméreg béka fotó japánból

Nagyon kis édes... és a fotó is remek

Észrevettétek a 2. és a 3. képen a kis sörpocakját? :D

Vajon ez a kis béka kinek is lehetne a reinkarnációja?
Véber István: nézi hogy milyen idő lesz? Esőre áll?
Gordon Ramsay: Talán szúnyog vadászaton töpreng? éppen egy szúnyogot szuggerál, hogy milyen lehet a töltött szúnyog comb...
Csernus Imre: bevállaljam-e ezt a gólyát? Igen, vagy nem?
Descartes francia filozófus: Gondolkodom, tehát vagyok..
Tyra Banks éppen most magyarázza az ebihal porontyoknak, hogy hogyan kell tartani a fejet ahhoz hogy nyak nagyobbnak tűnjön...
..vagy egy sima másnapos béka aki most mászott ki a "gödörből" és éppen azért nézi az eget, mert az legalább nem forog ...és éppen ezért kapaszkodik mind a négy tappancsával a cserép szélébe, nehogy leszédüljön onnan
 
Re: Nyílméreg béka fotó japánból

Jaj de kis aranyos!Felvette ezt a pózt egy időre,ha innen-onnan le tudta kapni.
Én egyébként ki vagyok békülve a békákkal,ha csak nem varangyos.Gyerekkoromban fogytam egy leveli békát,betettem egy kisebb vasvázas akiba.A béka valohogy kiszökött,napokig nem találtuk.Anyám mosott,majd elhúzta a centrifugát.Ott kuporgott a breki,anyám nagyon megijedt :eek: .Naná,hogy a legvizesebb helyiségben búj el. :)
 
Re: Nyílméreg béka fotó japánból

De édeees :) Nekem kell egy ilyen, én szeretem a békákat, nincs semmi bajom velük, aranyosak és jópofák :)
A kép zseniális :)
 
Re: Nyílméreg béka fotó japánból

Sebaj a lényeg hogy aranyos. És legalább levelibékát itthon is lehet találni, ha valaki fotózkodni akar vele. :lol:
 
Back
Oldal tetejére