• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Az ország boltja 2014

Talán ti vagytok azok egyedül akiktől rendszeresen vásárolok a neten a távolság miatt ,így - no meg a maximális elégedettségem jeléül is - minden gondolkodás nélkül ment a szavazat;):)Hajrá GA(y):woot:
 
Mär leadtam a szavazatom.Nem vitäs!Igaz Magyarországrol csak veletek van kapcsolatom.Akkor az első,a második,es a harmadikok is ti vagytok!Köszi,hogy ilyen színvonalas bolt vagytok.;):).
 
+1
Külön öröm, hogy nem kell megadni e-mail címet, telefonszámot és vércsoportot a szavazáshoz!
@Lewis hűtőjén van hely bőven
Hehe van bizony, tök üres még.
Az autómatricán én is agyalok, azok általában egy sima fekete matricák körbevágva. Búvárt, helikoptert és talán szarvast láttam eddig, de sajnos még nem találtam meg az akvakertészetet leginkább meghatározó szimbólumot.
 
+1
Külön öröm, hogy nem kell megadni e-mail címet, telefonszámot és vércsoportot a szavazáshoz!

Hehe van bizony, tök üres még.
Az autómatricán én is agyalok, azok általában egy sima fekete matricák körbevágva. Búvárt, helikoptert és talán szarvast láttam eddig, de sajnos még nem találtam meg az akvakertészetet leginkább meghatározó szimbólumot.
Hajlított olló és csipesz keresztben összetéve :ROFLMAO:
 
+2
Telóról és PC-ről.
Majd még az otthoni gépről is megy egy szavazat - mert megérdemlitek :) - de innen több nem megy, mert nyilván figyelik az IPaj címünket :D
 
+1
Külön öröm, hogy nem kell megadni e-mail címet, telefonszámot és vércsoportot a szavazáshoz!

Hehe van bizony, tök üres még.
Az autómatricán én is agyalok, azok általában egy sima fekete matricák körbevágva. Búvárt, helikoptert és talán szarvast láttam eddig, de sajnos még nem találtam meg az akvakertészetet leginkább meghatározó szimbólumot.
Első körben talán elég lenne a fórum és az azt támogatók logója. Pl. ebből valamit:
logo-akvakertesz-new.png

Utána mehetne az agymenés: iwagumi, wabi kusa, hónap akváriuma 2014. június, stb.
 
Első körben talán elég lenne a fórum és az azt támogatók logója. Pl. ebből valamit:
logo-akvakertesz-new.png

Utána mehetne az agymenés: iwagumi, wabi kusa, hónap akváriuma 2014. június, stb.
Több körös? :D nem tudtam. Szerintem mindenki ragasszon a kocsijára, amit szeretne. Ha arra hívnád fel a figyelmet, hogy tagja vagy a Community-nek, vagy elértél eredményt, akkor tegyél olyat. Én csak egy sziluettre gondoltam, amin látszik, hogy "növényes akvarisztika" mindenféle logók, reklámérték nélkül. De ízlések és pofonok.
Pl egy vicces:
Baby in car!
+1 aquascaper!
(kép: Cumisüvegbe egy iwagumi)
:D
De nem akarnám szét off-olni a topic-ot ezzel...
Lehet egy versenyt megérne, vagy egy ötletelős topic-ot a dolog.
 
Utoljára módosított:
Hehhh... értek mindent s támogatom, de az önhibáján belül/kívül tömegközlekedő akvap...rasztoknak esetleg lehetne t-shirtja, vagy felvarrója, na az milyen lenne má' , de télleg :facepalm: jelvény, övcsat, himzett ing :D:D:D
 
Hehhh... értek mindent s támogatom, de az önhibáján belül/kívül tömegközlekedő akvap...rasztoknak esetleg lehetne t-shirtja, vagy felvarrója, na az milyen lenne má' , de télleg :facepalm: jelvény, övcsat, himzett ing :D:D:D
Támogatom! (Csak legyen egy kreatív, aki rajzol egy frankó logót!!!) (y)
 
Back
Oldal tetejére