• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Wabi Kusa Az első WABI KUSA tálam

koda97

Kertész szaki
Sziasztok !
Mostanában nagyon sok szép wabi kusa tálat láttam itt a fórumon ezért gondoltam én is megpróbálkozok ezzel a műfajjal, nem akartam sok pénzt rákölteni, mert gondoltam, hogy ez úgyis csak egy amolyan "tanuló" tál lesz, ezért sem vettem üvegtálat és ezért nem tropica,hanem interaquaflora növényeket rendeltem, gondoltam ,hogy emersen úgyis gyorsabban fejlődnek a növények még ha nem is olyan szépek akkor is hamar azok lesznek...Hát nagyon meglepődtem amikor kibontottam a csomagot !! A növények tropica minőségűek voltak és egész nagy adagok, azért nem semmi ,hogy pl:540ft-ért milyen HC-t kaptam, de a képek magukért beszélnek !
IMG_0430_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

IMG_0433_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

IMG_0435_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


A növények alá szórtam 2cm JBL aquabasis plus-t és 6cm Manadót.A tál 1, másfél hétre egy akváriumban lesz lefedve fóliával és naponta fogom szellőztetni. Ezek a képek az ültetés után közvetlenül készültek :
IMG_0440_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

IMG_0441_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

IMG_0442_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

IMG_0443_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


A második nap estére a növények nagyon szépen kiegyenesedtek, nem hittem volna ,hogy ilyen gyorsak lesznek. :
IMG_0475_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


Harmadik nap reggelre nem hittem a szememnek amikor láttam ,hogy mennyit nőtt a HC! Ez normális ? :D :
IMG_0473_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

IMG_0475_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

IMG_0476_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

IMG_0477_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 
Igazából nem akarok senkit megbántani, de ha már belekezd vaki egy naplóba azt próbálja meg be is fejezni. Ha meg megunta akkor töröltethetné a moderátorokkal. Nincs annál bosszantób mikor nekiállok olvasni és tíz mondat után game over. :devil:
 
Back
Oldal tetejére