• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Awakening of nature

Nagyon szép lett, gratulálunk! Jót tett neki a Fissi híd 'kalapjának' a vékonyítása és gyönyörű lett a hátsó stem sor nyírása! Milyen halak úsznak benne? Csak ennyien vannak?
 
Ugyanakkor nem ellenjavalt a versenyfotók IAPLC elötti közzététele? Sokan itt még az akváriummal szemközti falat se rakják ki...
Ez csak a "nagyok" akváriumaira igaz,mert Ők esélyesek az első 50-be bekerülni,és ha oda bejutsz akkor már szigorúan nézik.

@hnorbi az akvárium most érte el a csúcspontját tettszik ez az elburjánzás a növényeknél.
Sok sikert a versenyekhez ( IAPLC-IIAC-EAPLC-AGA ) ;) (y)
 
Nagyon szép gratulálok. Tetszenek a színek, az összhang. Az a pár halacska pedig rendkívül szépen kiegészíti az amúgy nem statikus, megszokott látványvilágot. :) sok sikert a versenyen.
 
Nagyon szép lett, gratulálunk! Jót tett neki a Fissi híd 'kalapjának' a vékonyítása és gyönyörű lett a hátsó stem sor nyírása! Milyen halak úsznak benne? Csak ennyien vannak?

Köszi :). Most dániók (Danio choprai), és furcata-k vannak az akváriumban, őket látni a képen. A dániók eredetileg 18-an voltak, mostanra felére redukálódott a raj, ki is ugráltak, meg volt elhullás is. Szeretnek együtt bandázni, a furcata-k meg húzzák őket, de mióta dzsumbujosabb a növényzet, keveset látni a csapatot, szeretnek elbújni a sűrűben. A furcata-k közül a hímek elég nagyok, őket kivettem a fotózás alatt, a többi nőstény meg össze-vissza kolbászolt, nem volt egyszerű így összeterelni ezt a kisebb csapatot sem.
 
Szeretnék megkérni egy admint, hogy helyezze át a naplót a befejezett akváriumok közé, és ha már ott jár, ezt a képet beállítani napló fotónak. Köszi:)
 
Megjött az EPLC-től a levél:

32533931960_64a8dac82c_o.jpg

32533931960_64a8dac82c_o.jpg

Jurijs kommentje tetszett, nagyon profi a srác, a fotóról kiszúrta, hogy elölről is meg lett világítva az aki fotózáskor... :)
 
Back
Oldal tetejére