• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Automata tápadagoló

Én most elfutottam, vettem gyorsan üveg fűszertartót, a teteje menetes, de nem szorítottam meg, hogy kapjon levegőt, a csöveket ma lecseréltem vastagabb falúra.Eddig szuper, az első adagolást mérőedénybe mértem mindhárom tápon, és tökéletes volt!
Remélem a probléma megoldódott!
Köszi fiúk.:)
 
Le levegősödtem megint.
Új cső, a visszafolyásgátló átraktam a készülék és az akvárium közé.
Most értem haza, de a készülék és a tápoldat között is van levegő.
Vagy rossz a visszafolyásgátló és visszafolyik?Szerintetek?
Ha vennék ada visszafolyásgátlót, lehet jó lenne?
Vagy lyukasszam ki jobban a tartályok tetejét?
 
Sziasztok

Meg szeretném kérdezni tőletek hogy mi a véleményetek a
Marine Magic aquarium dosing pumpáról

$%28KGrHqEOKjUE3B,zI6T8BN39WS%2103Q%7E%7E_1.JPG



Elöre is köszönöm.
Nekem ma jött meg ugyanez a cucc. Jelenleg méregetem, hogy mennyi idő alatt mennyi tápot adagol, de nekem kifejezetten tetszik maga a készülék is és a menüje is 1xű. Minden kiegészítőt mellékeltek hozzá. kb 11 nap alatt érkezett meg Hong Kongbol. Nem egy ócska s@arnak tűnik. :) Szállítási díjjal együtt került 24.000ft ban. Ez szinte ingyen van az itthon kaphatókhoz mérve.
 
Nekem ma jött meg ugyanez a cucc. Jelenleg méregetem, hogy mennyi idő alatt mennyi tápot adagol, de nekem kifejezetten tetszik maga a készülék is és a menüje is 1xű. Minden kiegészítőt mellékeltek hozzá. kb 11 nap alatt érkezett meg Hong Kongbol. Nem egy ócska s@arnak tűnik. :) Szállítási díjjal együtt került 24.000ft ban. Ez szinte ingyen van az itthon kaphatókhoz mérve.
Szia. Nekem kb egy hónapja jött meg, a gyári visszafolyógátló nem valami szuper, visszaereszt, le levegősödik, már másik csövekre cseréltem, vettem a helybeli állatkereskedésben is visszafolyásgátlót, de ugyanolyan ratyi volt. Pont ma jött meg az ada visszafolyásgátló, úgyhogy meglátjuk. :)
 
Köszi az infót. Sztem nem is kezdek kísérletezni a noname visszafolyásgátlóval hanem alapból veszek ADA-t. A csövet már megvettem így a hozzá kapottat sem teszem bele.
Milyen tartályból szivatod a tápokat?
 
Vettem egy kis háztartási boltban üveg fűszertartókat, nem volt drága, a 4 db talán egy ezres.(csomagban volt)
A teteje zárható.Kifúrtam a csőnek rajta a lukat, meg köré még vagy 4-5 db-ot.
 
En beletettem az edeny aljaba a visszacsapot es onnan indul a cso. Meglatjuk, hogy muzsikal. Igy ugy mukodik mint egy kutban a labszelep :) ( vizszerelo is vagyok :))
 
A levegősödést sikerült megoldani?
Nálam a pumpa résznél eresztett, de a csövet beigazítottam rendesen és rendben is volt.
 
A levegősödést sikerült megoldani?
Nálam a pumpa résznél eresztett, de a csövet beigazítottam rendesen és rendben is volt.
Neked is ilyen tápadagolód van?Egyenlőre minden ok, nincs levegő a rendszerben, visszafolyás sincs.Lehet, hogy csak a jobb minőségű(ADA) visszafolyásgátló kellett bele.
A pumpát hogyan szeded le, kipattintod a füleket és leemeled az előlapot?Gumigyűrű van benne?
 
Back
Oldal tetejére