• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

ATI Sun Power, ATI Powermodule

Az időkapcsoló a problémás, az ereszti át az áramot, nem a lámpa a hibás. Nekem is meg kellett fordítani az egyik időkapcsolót a konnektorban.
 
@viktorlantos : Persze, hogy ATI lámpa, ezért írtam ide!:))
@eMZé : Jaa, hogy az időkapcsolót kell megfordítani? Azt hittem az én esetemben a T elosztóban a villákat. Na akkor ezt majd kipróbálom. Köszi.
Bár nem a legmárkásabb időkapcsoló, úgyhogy ezt lehet nem kell készpénznek venni, ha megfordítom és lehet továbbra is átfogja engedni.

Köszi még egyszer.;)

Kellemes Ünnepeket nektek!
 
Az időkapcsoló a problémás, az ereszti át az áramot, nem a lámpa a hibás. Nekem is meg kellett fordítani az egyik időkapcsolót a konnektorban.
Az enyém pedig dimmelős verzió. :)
Na majd azért megfordítom én is a dugvillát....megnézem was machen sie zűrzavar.
 
Nekem is volt ilyen problemäm.Elösször a dugvillät forditottam meg(Sztem ez hülyeseg),Aztän egyszerüen kicsereltem az idö kapcsolot,es megszünt a problema.Egy idökapcsolo nem tetel,inkäbb azt mint a csövek idötartalma lecsökkenjen!
 
wow jó tudni. bolti körülmények között nem találkoztunk vele. lehet ott eleve valami jobb cucc van rákötve. de megmondom őszintén engem még egyetlen ember sem talált meg ezzel. nah akkor ez is megy a listára :) időkapcsoló gggrrrrrrr
 
Volt erről a problémáról szó korábban! Semmi köze az időkapcsolohoz! A T elosztóban fordítsd meg a dugvillát! Nekem is dimmelős ATI lámpám van, megoldotta a villogás problémát!
 
Lehet próbálkozni az időkapcsolókkal, de ha tutira mész olyat veszel ami 2 pólusú. Na azok már nem az 1-2 ezres kategória. Egy mechanikus 4.700.- a digitális ha jól emlékszem 8.500,-.
És valamivel nagyobbak is.
 
@sooska972 -nél is jelentkezett a probléma!

y2uruqa2.jpg


Lényeg, hogy könnyen orvosolható!
 
Csak, hogy én is alátámaszthassam. Én is megfordítottam az időkapcsolót, az elosztóban és már nem villogok.
Köszönjük e hasznos infót eMZé!
 
Az időkapcsoló a problémás, az ereszti át az áramot, nem a lámpa a hibás. Nekem is meg kellett fordítani az egyik időkapcsolót a konnektorban.
Sir,
Köszönöm a tippet, a dimmelős ATI lámpánál is ugyanez a helyzet, mint az egyéb időkapcsolók egy részénél. Meg kellett fordítani a dugvillát az elosztóban és így már nem villog OFF állapotban. (y)
 
Sziasztok!

Egy nagyon kezdő kérdés, de lehet lényeges, de lehet nem az. Majd ti megmondjátok.
Jelenleg így vannak a fénycsövek a lámpában!
Ez így jó?
tfut.jpg

Tehát fehérrel kezdődik a frontüveg felől aztán így tovább, ahogy a képen!

Vagy jobb lenne elől 2 fehér és hátul 2 piros? Vagy teljesen mindegy? Lényeges ez?

Köszönöm válaszotok!
ÜDV.
Laci
 
Sziasztok!
Először is üdvözlök mindenkit itt a fórumon mint "friss hús" és lelkes újrakezdő. :)

~180l-es (1m széles, 50cm magas, 40cm mély panoráma) akváriumomhoz szemezek a "ATI Sun Power T5 - 4x39W függesztett dimmelhető lámpa - 91cm" lámpával.
Meg tudnátok mondani, a dimmelhető-ség - azon kívül, hogy szép napfelkeltét, naplementét lehet rajta szimulálni azzal, hogy x (beállítható) percen keresztül fokozatosan növeli a fényerőt 0-100%-ra - jelenti-e azt is, hogy a max. fényerőt le lehet-e venni pl. fix 80%-ra, ha nincs szükségem a teljes 100%-ra? (Vagy csavarjak ki 1-2 csövet? :))
Meglepődnék, ha nem lehetne, de azért "biztos ami biztos" alapon megkérdezem...

Köszönettel,
Mur
 
Utoljára módosított:
Sziasztok!
Először is üdvözlök mindenkit itt a fórumon mint "friss hús" és lelkes újrakezdő. :)

~180l-es (1m széles, 50cm magas, 40cm mély panoráma) akváriumomhoz szemezek a "ATI Sun Power T5 - 4x39W függesztett dimmelhető lámpa - 91cm" lámpával.
Meg tudnátok mondani, a dimmelhető-ség - azon kívül, hogy szép napfelkeltét, naplementét lehet rajta szimulálni azzal, hogy x (beállítható) percen keresztül fokozatosan növeli a fényerőt 0-100%-ra - jelenti-e azt is, hogy a max. fényerőt le lehet-e venni pl. fix 80%-ra, ha nincs szükségem a teljes 100%-ra? (Vagy csavarjak ki 1-2 csövet? :))
Meglepődnék, ha nem lehetne, de azért "biztos ami biztos" alapon megkérdezem...

Köszönettel,
Mur

Szia

A rövid Válaszom igen.

Nekem 4x80-as ATI Sun Power Dimmelhető lámpám van.
Manuálisan is be lehet állítani a % ill,és a programozásba is lehet 100% helyet például csak 80% ra.
 
Akkor nekem is lenne kérdésem a dimmelős ATI tulajok felé :)

Ki az aki "bejáratja" az új fénycsöveket dimmelés előtt?
 
Back
Oldal tetejére