• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

ASE International Aquascaping Contest 2011

viktorlantos

Alapító
Admin
Az ASE International Aquascaping Contest nevezés elindult.

Február 15-ig lehet nevezni a versenyre. Az eredményhírdetés április 15-én lesz.

http://www.aquaticscapers.com/

Idén beállt az ADA Germany is a szponzorok közé, úgyhogy sokkal gazdagabb az összdíj. 1800 EURO

Fiúk lányok, sokan köztetek nagyon szép akváriumot készítettetek a HAC-ra. Fotó is rendben van. Miért is ne dobnátok be ide is?

Drukkolunk mindenkinek aki indul.

:angel: :thumbup:
 
Szerintem sok akvárium itt is szép helyezést érne el :)
Érdemes bedobni ;)

UI: csak nekem nem jó az oldal?
 
Szerintem elég szépen helyt álltunk, panasz nem lehet ránk, gratulálok mindenkinek!! ;) :thumbup: :clap:
oRphEus, holt verseny 10 és 11 helyezett között?????? :eek:
Nagy grat. oRphEusn-ak, nagyon előkelő helyezés!! ;)
 
Gratulálok mindenkinek én is :) Hunor, Tibi szép helyezést értetek el ;)
Tibi: miért nem a Wilsonos képet küldted be? Lehet tetszett volna nekik :D
 
inadsz said:
Tibi: miért nem a Wilsonos képet küldted be? Lehet tetszett volna nekik :D
Mert retusált képet nem fogadnak el vagy pont levonás jár érte!! :lol: :cool:
Viktor azért megelőzött, gratula neki is!! ;) :thumbup:
S persze azért Dani, neked is gratulálok, sokat javítottál tavalyihoz képest!! ;) :thumbup:
 
Cecska said:
inadsz said:
Tibi: miért nem a Wilsonos képet küldted be? Lehet tetszett volna nekik :D
Mert retusált képet nem fogadnak el vagy pont levonás jár érte!! :lol: :cool:
Viktor azért megelőzött, gratula neki is!! ;) :thumbup:
S persze azért Dani, neked is gratulálok, sokat javítottál tavalyihoz képest!! ;) :thumbup:

A részvétel a fontos :) Az aki sajnos még most sincs kész, bár a hc fejlődik és a kép se lett túl jó, de majd jövőre :)
ASW-re ezért sem neveztem
 
Így most vízteszt és vízcserék közben látom, hogy mik történnek. ;)

Gratulálok mindenkinek aki indult. Orpheus neked különösen a szép eredményhez. :thumbup:
Hajrá srácok remélem több magyar akváriummal is találkozunk majd a soron következő versenyeken.
Ha másért nem a hangulatért mindenképp érdemes betolni. Orph meg majdnem odaért a tűz közelébe. :thumbup: :clap:
Semmi sem lehetetlen. Nevezzetek ti is legközelebb!
 
Gratulálok a bátraknak,szép eredmények. :clap:
Dani az üvegedet fel nem foghatom ,miért így küldted? :eek:
 
robokuty said:
Gratulálok a bátraknak,szép eredmények. :clap:
Dani az üvegedet fel nem foghatom ,miért így küldted? :eek:


Az nem az üveg, úgy nem küldtem volna be, az a dekorfólia, és bubis lett. Más képem meg nem volt, csak amit Viktor csinált HAC-ra
 
Számomra meglepő, hogy nagyon kevés német akit látni a top 10-ben. Megint bejöttek a népszerű akvakertész országok versenyzői az első néhány helyre, ezért is értékes Orpheus helyezése. :clap: :thumbup:
 
Skacok, nagy gratulációm minden résztvevőnek! :clap:
Szuper eredmények egy erős nemzetközi mezőnyben ;)
Orph-nak külön gratula az előkelő helyezéshez! :thumbup:
 
inadsz said:
Az nem az üveg, úgy nem küldtem volna be, az a dekorfólia, és bubis lett. Más képem meg nem volt, csak amit Viktor csinált HAC-ra
´
Gratulálok én is mindenkinek. Bevallom, én nem küldtem be ide az enyémet, mert elégedettlen vagyok a fotóval. Mondjuk kompromisszumot kötöttem magammal és nem érdekel alapon az asw-re viszont bedobtam.
Dániel, a bíró szemüveget érdemelne, mert arról a fotóról üvölt, hogy a fólia buborékos. A fene a vaksi fajtáját a bíró sporinak, hogy megkommentálja, de azt is helytelenül. A nyű álljon a mandulájába.. :D
 
Back
Oldal tetejére