• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Armatúra felfüggesztése

A bicaj fékjének központi elemét szerintem át lehetne alakítani. A csavar alapban át van fúrva ezen van átdugva a bovden, amit egy csavarral lehet szorosra húzni. ha ezt megcsinálod rugósra, akkor hasonolót kapsz mint a pulóverek, kabátok zsinórjának szorítója. Viszont rugófüggő, hogy mekkora sújt bírna el, sajna szerintem nem sokat. Ha meg valami brutál rugót teszel bele, azt meg nem nyomod be újjal, max fogóval
Vagy esetleg valami hasonló megoldás mit a sátrak kötelének feszítője, az csak egy lemez lenne pár furattal
20091887_22445f9ee8780173100646fa3dad1659_m.jpg
 
Utoljára módosított:
A bicaj fékjének központi elemét szerintem át lehetne alakítani. A csavar alapban át van fúrva ezen van átdugva a bovden, amit egy csavarral lehet szorosra húzni. ha ezt megcsinálod rugósra, akkor hasonolót kapsz mint a pulóverek, kabátok zsinórjának szorítója. Viszont rugófüggő, hogy mekkora sújt bírna el, sajna szerintem nem sokat. Ha meg valami brutál rugót teszel bele, azt meg nem nyomod be újjal, max fogóval
Vagy esetleg valami hasonló megoldás mit a sátrak kötelének feszítője, az csak egy lemez lenne pár furattal
20091887_22445f9ee8780173100646fa3dad1659_m.jpg

Az nem rossz ötlet, de az is két kezes. Egyébként létezik ilyen cserkész-csomó is, hogy kötélfeszitő:)
 
Nekem már a helyén az akvárium, most fogom fölé függeszteni a világítást lógatva.
Macerás eltalálni, hogy pont jó helyre essen? Gondoltam először egy spárgát lógatok le, mielőtt befúrnám a tiplit :)
 
Igen. Lámpát ráteszed az akváriumra, majd kell egy zsinór végén valami súllyal, akár egy függőón, ennek kell a lámpa felfüggesztésénél lennie, a másik végét meg odanyomod a plafonhoz, és megadja, hová kell fúrni a lyukat
 
sziasztok,
egy ati 24 w dimmelhető lámpát szeretnék fellógatni. a fellógatással nincsen egyelőre gond, csak hogy mire. 40 mély az akvárium, illetve a bútor is. a polc 26cm mély. szerintetek ha abba fúrnék valami kampót akkor eléggé belógna az akvárium fölé?? :) milyen széles lehet az ati lámpa? :)
 
sziasztok,
egy ati 24 w dimmelhető lámpát szeretnék fellógatni. a fellógatással nincsen egyelőre gond, csak hogy mire. 40 mély az akvárium, illetve a bútor is. a polc 26cm mély. szerintetek ha abba fúrnék valami kampót akkor eléggé belógna az akvárium fölé?? :) milyen széles lehet az ati lámpa? :)

Úgy érdemes függeszteni, hogy a függesztésnek a lelógó kábele (vagy épp a mennyezeti csavar rész) az akvárium felénél legyen ha a mélységet nézed.
Tehát 40 cm mélységnél, gondolom a faltól elhagyod mondjuk 5 cm-re, akkor a közepe a faltól számítva 22,5 cm-re lesz. Ez elvileg ok a polcod esetében is.

Méretek itt.
 
Úgy érdemes függeszteni, hogy a függesztésnek a lelógó kábele (vagy épp a mennyezeti csavar rész) az akvárium felénél legyen ha a mélységet nézed.
Tehát 40 cm mélységnél, gondolom a faltól elhagyod mondjuk 5 cm-re, akkor a közepe a faltól számítva 22,5 cm-re lesz. Ez elvileg ok a polcod esetében is.

Méretek itt.
Ez igy nagyon jó lenne :) súlyban milyen lehet a lámpa?
 
Ez igy nagyon jó lenne :) súlyban milyen lehet a lámpa?

Hát erre nem találtam én sem választ, de még a gyártó oldalán sincs fent.
De szerintem max. 10 - 15 kg. Ennyit mondjuk egy hagyományos polc többszörösen el kell, hogy bírjon, max. le kell venni pár könyvet.
 
Hát erre nem találtam én sem választ, de még a gyártó oldalán sincs fent.
De szerintem max. 10 - 15 kg. Ennyit mondjuk egy hagyományos polc többszörösen el kell, hogy bírjon, max. le kell venni pár könyvet.
Rendben :) valami kampót tudtok ajánlani amire fel lehet akasztani?? Ügy gondoltam hogy átfúrom a polcot és át rajta egy csavar amin lógna :) vagyis egy kampó aminek lehet anyát csavarni a másik felére. Valami ötlet erre esetleg? :)
 
Back
Oldal tetejére