• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Armatúra felfüggesztése házilag

Próbáltam keresni neten felfüggesztéshez alkatrészeket, de zsákutcába futottam :( Akinek sikerült találnia valamit igazán megoszthatná velem :D
 
Egyébként ez tuti jó, mert biztos nagyon egyszerű a magasságát szabályozni vele. Csak elrejteni nem egyszerű...

Az enyém még nincs kész, de valahogy így nézne ki majd elméletileg:

P1000078.JPG



Vagy így:

Untitled-1.jpg

Pont tegnap beszéltem a bútorkészítővel, még egyeztetünk, aztán kialakul a végleges koncepció.
 
Képek formájában már volt erről szó meg nekem is vannak elképzeléseim csak az a kérdéses hogy kábelt és mindenféle szerelvényeket hol lehet beszerezni? Kábelt találtam, de esztétikus tartókat már nem :)
 
A felfüggesztés valóban profira sikeredett, nagyon tetszik.

Remélem megengedsz nekem két kisebb kritikát. :oops: Két dolgot én biztosan nem így csinálnék: nem használnék ilyen nagyon zöld élű üveget, vastagon felkent fehér szilo-val (még akkor sem, ha nem fehérnek látszik az életben, hanem talán átlátszónak), és nem használnék belógó keretet a bútoron az aki aljánál, pláné nem világos színnel... ;)
 
Egyetértek. A keret és az aki találkozásánál akaratlanul is befolyhat a víz. Idővel a bútorlap szét fog rohadni alatta, mert nem lehet rendesen kitakarítani.
Nagyon "gány" ötlet, de én nagyon vékonyan kinyomnám szilikonnal körben a találkozási vonalban.
A világos élre rá lehet egyszerű vasalóval is melegíteni a bútorral megegyező színű élcsíkot.

A világítás felfüggesztése viszont tetszik :) .
 
Bocsánat lehagytam.
Az aki mérete 70x40x45 magas.



U.i.: ez az első aki ha legközelebb újrarendezem az akit akkor mindenféleképpen jobb minőségű lesz az aki.
Köszönöm az észrevételedet Key.
Amúgy nem tudom hol lehet csináltatni Mo.-n Opti-white akit meg mennyibe lenne ugyanezekkel a méretekkel.
 
Gabika said:
Köszönöm a véleményeket.
A keret leszedése megoldható lesz szerintem.

Nekem is van takarólécem, nem volt vele olyan probléma, hogy folyamatosan ázzon.

Az egyik kép szélén mintha függöny lenne. Nincs túl közel az aki az ablakhoz?
 
Az akinak ez még nem a végleges helye még kb 15- 20 cm -t fog beljebb menni.
A nap közvetlen nem fogja érni.
 
A függesztett armatúra rögzítésére egy izgalmas megoldás.

30f57078.jpg


Nem a bútorhoz van fogatva, hanem az akvárium peremére van ültetve. ;)
 
Back
Oldal tetejére