• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Aquscaping turizmus 2.

kuchi

Kertész bálvány
Az idei (39)szülinapomat egybe kötve egy kirändulässal Wiesbaden-ban,és környéken töltöttük.Tölünk kb 220 km re levö Rodgau-ba vezetett utunk a ZOO FLOTTMANN-hoz.Már régóta olvastam egy ADA DE külön kiadást róla,így nem is volt vita,hol kezdjük-e napot.Már a belépés pillanätol érezhető volt,hogy totäll egy húron pendülünk.;):).Es elkezdődött a véget nem érő beszélgetés.Mintha már évek óta ismernénk egymást.Csak úgy repkedtek a temäk.Natur Akvarisztika,csak ezt emlegette.Komoly kis bolt,Ada, Elos,a fő termékek.A Seachem Purigen temänäl előkerült,hogy problemäja van a Seachem Purigen tisztitäsäval.PEDIG MINDEN ÚGY CSINÁLTAM MINT VIKTOR MUTATTA!Tessek?Viktor Ga Hungary.Tudom miről beszel,én Magyar vagyok.A flickr oldalát kívülről ismeri.Na jó mätol CIMBIK vagyunk,gondoltam.Kb 3-4 óra folyamatos beszélgetés után ki kísért a kertbe található KOI tóhoz.Na itt megérintett a ZEN hangulata.Sajna a fotók nem sikerültek jól,sok beszűrődő fény.Ott hagytam nála egy kisebb összeget.De ajändekba az új Book of ADA-t kaptam.:whistle:(y);).E akkor a képekIMG_2133.JPG IMG_2136.JPG IMG_2139.JPG IMG_2140.JPG .IMG_2141.JPG IMG_2154.JPG IMG_2159.JPG IMG_2155.JPG IMG_2142.JPG
 
a vitorlas akvariumban pinnatifida lavakovek lehetnek? ugy nez ki mint az ada akvariumokban.
Nem,ez nem láva kő,hanem UNZAN kő az ADA-tol.Baromi drága.Amit kinéztem magamnak a 90-es akiba,kb 280 euró.:(
 
Nem,ez nem láva kő,hanem UNZAN kő az ADA-tol.Baromi drága.Amit kinéztem magamnak a 90-es akiba,kb 280 euró.:(
az unzan is láva ko. igazából arra voltam kíváncsi hogy ez a beoltott változat-e. Viktor írta egyszer, hogy japóknál van olyan kő, amiből kinőnek a növények xd
Amúgy a 280 euró 90-es akiiba nem is olyan sok, csak ha ez darabár :D szerintem más kőből is belemenne vagy 50 kiló, az is kb árban ennyi lenne.
 
az unzan is lava ko. igazabol arra voltam kivancsi hogy ez a beoltott valtozat e. Viktor irta egyszer hogy japoknal van olyan ko amibol kinonek a novrnyek xd
ok.igazad van.De nem az a lävakö amit mi ismerünk.Ebbe kis kör alakú lyukak vannak a növényeknek.Baromi jó.En imädnäm.De inkább GHL täpadagolo.
 
ok.igazad van.De nem az a lävakö amit mi ismerünk.Ebbe kis kör alakú lyukak vannak a növényeknek.Baromi jó.En imädnäm.De inkább GHL täpadagolo.
Sőt ha jól tudom, még kezelve is vannak, így nem algásodik be :)
 
az unzan is láva ko. igazából arra voltam kíváncsi hogy ez a beoltott változat-e. Viktor írta egyszer, hogy japóknál van olyan kő, amiből kinőnek a növények xd
Amúgy a 280 euró 90-es akiiba nem is olyan sok, csak ha ez darabár :D szerintem más kőből is belemenne vagy 50 kiló, az is kb árban ennyi lenne.

Az a változat az EU-ban 100%, hogy nincs. Az ADA saját kísérlete. Max néhány Japán boltnak szórtak le belőle. Túl sokat nem is árultak el róla amikor kint voltunk.
 
Pär kép meg nektek.Érdekes,hogy ritka mohákkal és növények termesztésével is próbálkozik.Olyan mohákat mutatott amit JAPÄN-bol hozott!Évente 2 alkalommal utazik JAPÁNBA koi hal ügyben!Nem semmi a csóka!58 évesen is teljesen megszállott.Giselmann lämpäkkal pirítja a növényes akváriumokat.Hasznos tippekkel láttuk el egymást,tapasztalat csere.Es Szeptemberben megint megyünk.Novemberben pedig a 9-10-11 en esedékes väsäron ahol lesz a GALPC 2014 díjkiosztó gäläja találkozunk megint.IMG_2143.JPG IMG_2145.JPG IMG_2148.JPG IMG_2158.JPG IMG_2160.JPG IMG_2162.JPG
 
Back
Oldal tetejére