• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Aquatic Scapers International Aquascaping Contest 2010

viktorlantos

Alapító
Admin
November 1-től lehet nevezni a Oliver Knott-ék európai versenyére:

http://www.aquaticscapers.com/en/home

A nevezési határidő 2010. február 15 és április 15-re igérik az eredményhírdetést.

Szigorúak a szabályok mint múlt évben. Azt akarják hogy olyan akik legyenek amik korábban nem vettek részt versenyen. Szal AGA, ADA kizárva stb.
Mindenesetre az idő messze van addig még simán lehet indítani új akváriumot.
 
A nano kategóriában én is az elsőt választottam volna (azt hiszem) bár a többi se kutya, a másik kategóriában az első abszolút győztes de nálam a 3. akvárium lenne a soron következő!
 
Az aksik szuperek, nekem a normál kategória 1,2,4 tetszik.

Egy valamit hiányolok, hogy nincs a szűrésnek külön rovat. Így nagyon kevesen adják meg mivel is szűrnek.
 
Tegnap elfelejtettem mondani, mindenesetre gratulálunk Daninak az ő akváriumát felismertem a standard kategóriában. Lehet más is indult de átsiklott rajta a tekintetem. :thumbup: :clap:
 
Más is indult? Én csak a Dani akváriumát láttam. Gratulálok Dani :clap:
Majd ki eset a szemem annyira néztem, de most már megtaláltam. Gratulálok neked is Peti :clap:
 
Viktor, a nanót mért nem nevezted be, jó lett volna látni a többi között, abszolút megállta volna a helyét?!
 
hectorvti said:
Viktor, a nanót mért nem nevezted be, jó lett volna látni a többi között, abszolút megállta volna a helyét?!

Hát jó kérdés. Leginkább azért, mert új akváriumokat várnak erre a versenyre. Tegnap beszéltem a szervezőkkel és meglátásunk szerint az AGA versenynek pl pont az a hibája, hogy korábbi alkotásokat neveznek. Kevés az újdonság.
Az európai versenyre újdonságokat várnak elsősorban. Ahogy mondták, csak az ADA es az AGA versenyekre nevezhetőek ezek az akváriumok, más versenyek akváriumait megpróbálják kizárni. Érdekes kezdeményezes, talán ezért is indul döcögősebben.

Viszont ez egy európai verseny. Nekünk elsősorban az eu versenyeket kellene tolni, hogy fel tudjuk zárkózni a világ másik feléhez. Jövőre ezért jobban támogatjuk majd az ASE-t.
 
A Nano kategória első 3 akváriuma:

aquascape_2010_2_14__01_06__asebosco.jpg


aquascape_2010_2_12__12_02__P1020837%20modif.jpg


aquascape_2010_2_3__13_24__ASE2010.jpg



A Standard kategória első 3 akváriuma:

aquascape_2010_1_22__20_46__Anyplace...Anytime.jpg


aquascape_2010_2_7__15_44__ASE%202010.jpg


aquascape_2010_2_13__07_47__Mountain%20Banshee%20-%20IKRAN.jpg


Peti és Dani akváriuma:

http://www.aquaticscapers.com/en/contes ... l=168&z=67

http://www.aquaticscapers.com/en/contes ... l=150&z=69
 
Pffff, el is felejtettem hogy ma van az eredményhirdetés :) Köszi mindenkinek, sokat nem vártam a versenytől, csak úgy bedobtam próba cseresznye alapon :p Peti én is gratulálok :clap:
150bpm akart lenni :)
 
Back
Oldal tetejére