• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Aquatic nature

Laller

Kertész szaki
Hali !
Szeretném a véleményeteket kérni a fenti márka 120/200 tip. co2 diffuzoráról .Megéri-e az árát,szépen porlaszt ,design szempontjából milyen?
Elég lenne egy szabvány 112L akvához ?Minden vélemény érdekelne ,jó és rossz is .
 
Ezt a méretet nem ismerem, de nekem volt ugyanez a márka csak a 40/60-as. Nekem elég nagy buborékokat eregetett. Le is cseréltem.
 
Ebben az árkategóriában csodát nem kell várni. Ugyanaz a minőségű kerámia dolgozik benne mint a GA vagy a Rhinox difikben. Ki lehet fogni egy jó darabot ha szerencsés vagy.
 
inadsz said:
Ebben az árkategóriában csodát nem kell várni. Ugyanaz a minőségű kerámia dolgozik benne mint a GA vagy a Rhinox difikben. Ki lehet fogni egy jó darabot ha szerencsés vagy.

Én Rhinox-ra cseréltem, de ég és föld. A Rhinox nagyon szép apró bubikat csinál.
 
hszilvia said:
inadsz said:
Ebben az árkategóriában csodát nem kell várni. Ugyanaz a minőségű kerámia dolgozik benne mint a GA vagy a Rhinox difikben. Ki lehet fogni egy jó darabot ha szerencsés vagy.

Én Rhinox-ra cseréltem, de ég és föld. A Rhinox nagyon szép apró bubikat csinál.

Rhinoxról olvastam, hogy nem rossz. De ugye itt kap helyet az, hogy ki lehet fogni jó darabokat is :)
 
Back
Oldal tetejére