• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

AQUASCAPING TURIZMUS.

kuchi

Kertész bálvány
Gondolom ha van Katasztrofa turizmus,ha van drog turizmus,akkor miert ne lenne Aquascaping turizmus.;) Elhatäroztam,hogy bejärom es bemutatom Europa pär növenyes boltjät.Jomagam voltam mär pär növenyes boltban,(Stuttgart,Krakko,Ga,Cheimniz)ma Volt szerencsem el lätogatni Münchenstein-be.Ez pär kilometere van Bäsel belvärosätol(Sväjc).A väros csodälatos,tele hangulatos teraszokkal,Coctail bärok,Pubok,a szinhäz fantasztikus,na meg a katedrälis is nagyon ott van.Na de a lenyeg nemreg nyilott Sväjc elsö Ada kereskedese.Ez vegre nem älatkereskedes,ez Aquascaping felegvär.100 km-re tölünk,A Sväjci hatärtol kb 10 percre.A bolt MY SCAPE neven fut.Megismerkedtem a bolt tulajäval Andi Hofstetter-rel.Nyitäs elött 1 oräval erkeztünk az menyaszonyommal;)(ö a Fotos,es Lengyelbe a tolmäcs),Nezegetem a kirakatot es ujjongok,hogy vegre nem egy gagyi kis boltba jöttünk,es meglät minket Andi es beinvitäl(nyitäs elött 1 oräval)Pär szo es mär fözi is az olasz kävet(y).Kellemes 2 orät töltöttünk ott,majd kis väros nezes es vissza a boltba,kis beväsärläs,es iräny haza.Komoly kis termek bemutaton vettem reszt,volt szo itt a kövekröl,vuppa-rol,es szinte minden minket erintö temärol.Termeszetesen ö is tisztäba Volt a GA-s sräcok melton elismert hireröl.:).Na es a kepek csak nektek Sväjc-bol;).​
Andival a bolt elött feszengünk.​
IMG_0740.JPG
Itt iszom a friss kv-t,termeszetesen az uj Oliver Knott könyvet lapozgatva.
IMG_0727.JPG

Pär kep a Tetszetös hangulatos boltrol.​
IMG_0703.JPG

IMG_0701.JPG
IMG_0705.JPG

  1. IMG_0709.JPG
    IMG_0710.JPG
    IMG_0721.JPG

    Es a 420-as aki elött.
    IMG_0707.JPG

    Folyt köv.;).​
 
Szuper a bolt és szépen alakulnak a frissen berendezett akváriumok is. Köszi a beszámolót, ilyen bármikor jöhet :)

Az óriás akváriumát nem mutatta meg?
 
Folytatäsban meg pär kep,nem gyenge de a boltban az akik fölött van kb 6-7 Ada solär lämpa+kb 10 ADA led Aquasky lämpa.Vabi kusa es minden az inyenceknek.Sajna Andi sztem sose er a vegere a takaritäsban,es az akik renberakäsäval.Jeleztem,hogy telen mikor 10 hetes pihimet töltöm,szivesen megyek melozni,segiteni nemi ADA termekert;):ROFLMAO:.
IMG_0695.JPG
IMG_0698.JPG
IMG_0706.JPG
IMG_0716.JPG
IMG_0722.JPG
IMG_0726.JPG
IMG_0735.JPG
 
Bakker én a GA-ba sem jutok el(remélem egyszer összejön:))te meg ilyen helyeken jársz.Na ilyenkor vagyok egy "kicsit irigy".De neked külön köszönöm ezt a kis utazást(y):notworthy:
 
Szia!

A Stuttgarti bolt címét megtudnád nekem adni, mert a hétvégén lehet
megyünk a párommal Stuttgartba és akkor szívesen szétnéznék ott!
 
Szia!

A Stuttgarti bolt címét megtudnád nekem adni, mert a hétvégén lehet
megyünk a párommal Stuttgartba és akkor szívesen szétnéznék ott!
De nehogy sokat värj ettöl a bolt-tol!!!ez egy Aqua es terra bolt.de lehet kapni Ada termekeket.nagyon szimpi a csävo,engem 2 perc utän mär vitt hätra mutogatni a köveket,meg a tenyesz akikat.a cim Erlen str(utca)10.Berglen-Steinachn 73663.Tel:07195-586326.A csävot Borisnak hivjäk.sztem kicsit örült(Aqua).fent a hegyekben van egy kis faluban.amugy ö az egyedüli ADA viszont elado a környeken.
 
Folytatäs.meg pär kepet talältam nektek.sajna csak gyorsan kezböl keszültek.
IMG_0699.JPG
Ez mär Volt,de egy erdekesseg,mikor beneztem az aki szekrenybe,csodälkozva kerdeztem,hogy hol a mäsik szürö??ö csak egy szürövel üzemeltet egy ekkora akit!!!!Tetra 1200 ha jol emlekszem!!!!???mikor en elmeseltem,hogy a 182l akit egy eheim 2071+2075 el szüröm,na akkor Volt a :barefoot:csodälkozäs.A reakciom:TUDOD ANDY TUL SZÜRT AKVÄRIUM NEM LETEZIK,örökbecsü mondattal välaszoltam.(y) na haladjunk toväbb.
IMG_0700.JPG
Egy kep a 400 aki oldalrol.sajna itt nem neztem be a szekrenybe.
IMG_0704.JPG
Itt sorakoznak a nanok+pär vabi kusa.(Ikeas lämpäkkal).​
IMG_0705.JPG
Jobra az Anubias sarok ballra az AD üveg termekek.
IMG_0706.JPG
A kirakat belülröl,dekor homok,kövekkel,es fäkkal.Ötletes.​
IMG_0708.JPG
No komment.Hmmm a sok finomsäg.​
IMG_0713.JPG
;)
Agusztus 1-en a szüli napi ajändek-kent megint mehetek.VÄÄÄÄÄ:):ROFLMAO:;)
 
A mai nap meglätogattuk Andit Sväjcba,sikerült 2 orät beszelgetni,na meg pär dolgot venni.de a legfrankobb:Ajändek nekem:);)

IMG_0463.JPG

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ:banghead::mad:
 
Back
Oldal tetejére