• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Aquaristic Expo márc. 31 ápr.1. Heiko Bleherrel!

Nigro

Alapító
Admin
2 napos akvarisztikai vásár, börze és előadássorozat lesz március 31.-én és április 1.-jén.

heiko_bleher.jpg


18 év után ismét Magyarországra látogat Heiko Bleher! Az előadásokról és Heikoról itt olvashattok bővebben

:thumbup:
 
Pff hát igen... :)
Az az igazság, hogy 20 a 10 millióhoz az esély, hogy valaki látta rajtam kívül tegnap, meg tegnapelőtt az előadást. ;)
 
Szia Atti!

Nigro said:
Az az igazság, hogy 20 a 10 millióhoz az esély, hogy valaki látta rajtam kívül tegnap, meg tegnapelőtt az előadást.

Ezek szerint csak 21 fős előadó termet találtak egy ilyen nagy kaliberű Akvaristának (felfedezőnek, tenyésztőnek, stb...)!?
Sajnos ha ez így van a következő húsz évben megint nem lesz nálunk látható és hallható!

Mi lehet az oka ennek az érdektelenségnek!?

A.ttila
 
Az előadó terem sokkal nagyobb volt, de sajnos csak ennyien voltak :(
Bleher ettől függetlenül ugyanolyan lelkesedéssel adott elő mintha 100 ember lett volna. Hatalmas fazon. Aki élőben élvezhette azt egy életre megfertőzte a hobbival. ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Szerintem nem az érdektelenség volt a probléma. Egyszerűen csak túl későn jött az infó, és nagyon hó vége is volt (szerintem nem csak nekem).
 
Sziasztok!

Nigro said:
Az előadó terem sokkal nagyobb volt, de sajnos csak ennyien voltak :(
Bleher ettől függetlenül ugyanolyan lelkesedéssel adott elő mintha 100 ember lett volna. Hatalmas fazon. Aki élőben élvezhette azt egy életre megfertőzte a hobbival.

Sajnálom hogy nem tudtam eljutni!
De örülök hogy csináltál róla egy kis beszámolót!
Remélem még lesz lehetőségünk itthon látni, hallani!

Luna said:
nagyon hó vége is volt (szerintem nem csak nekem).

Igen Luna, ezzel nem vagyunk egyedül!

Meg előtte két teljes hétvégét nem voltam itthon (munka, AME kirándulás), igy szóba sem jöhetett, hogy ismét egyedül hadjam a Párom a három leány gyermekkel (akiben hat fiú veszett el)!

Kíváncsian várom a Giga TerraPlazát, hátha ott is lesz számunkra valami kuriózum!

A.ttila
 
Back
Oldal tetejére