• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Aqua Journal - Contest Book

viktorlantos

Alapító
Admin
Noh szeretném bejelenteni, hogy hamrosan az AquaJournal új számai is megvásárolhatók lesznek a shopban.
Ez annyit tesz, hogy a Japán megjelenést követően a postázást általában 2 hét. Tehát kb 2 hetes késéssel érkeznek be az új Journalok a shopba.

Egyenlőre limitált darabszámot tartunk minden hónapban. És megnézzük milyen igény lesz rá.

Hasonló módszerrel postán kapjuk az ADA-tól az októberi Contest Book-ot is, amiből előreláthatólag 20 példány érkezik majd. (megjelenés után 2 hét ez is kb).

A shopba hamarosan felkerülnek rendelhetőre a termékek.

Ui: Ma kaptam az infót, hogy jövő évi naptárat is tudunk rendelni, erről majd később. De terveink szerint ez is kapható lesz majd a GA shopban.
 
A 180-as AquaJournal szeritnem 2 héten belül bekerül a shopba.

A következő postázással pedig megjön az új Aqua Journal és a Contest Book is. Tehát Contest book október közepe, végével várható.
A shopba hamarosan felkerül így előrendeléseket már felveszünk rá. Pár nap türelmet kérek a feltöltögetéssel.

:angel: :thumbup:
 
Ez nagyon jól hangzik! :clap: Az újságot postázzátok is vagy az is csak csomagküldővel jön majd?
 
pure07 said:
Ez nagyon jól hangzik! :clap: Az újságot postázzátok is vagy az is csak csomagküldővel jön majd?

Nekünk az az egyszerűbb, ha bekerül a raktárba és onnan bárki megrendelheti csomag mellé vagy külön is.
Ha külön postáznánk az lenne a baj, hogy nem tudnánk betenni a rendelésekhez.

Így első körben azt mondanám, hogy csak a shopból elérhető.
 
Gabika said:
Az ADA Aqua Journal 180 -ra előlehet rendelni?
Ha igen akkor hogyan tehetném meg?

Szia a Journal már bekerült a shopba, de most még csak előrendelés lehetséges. A kiszállításokat a beérkezés után kezdjük el.
http://www.greenaqua.hu/ada-aqua-journal-180.html

Természetesen limitált példányszám jön, így érdemes befoglalni, hogy biztosan ne maradj le róla.

Érdemes lesz figyelni később a shopot. Az új példányszámokat és más kiadványokat ide töltjük majd fel:
http://www.greenaqua.hu/kellekek/kellekek-konyvek.html
 
Az első Aqua Journal szállítmány befutott. A 180-as szám. Péntektől kezdjük a rendelés feldolgozást.
Akit érdekel most adja le a rendelést, mert összesen 10 db jött ebből a kiadásból. Ha elfogy ebből a számból nem jön több.

http://viktorlantos.com/wordpress/2010/ ... l-vol-180/

Következő hónapban a 181-es szám társaságában megkapjuk a Contest Book-ot is 2-3 hét és az is rendelhető.
 
Gabika said:
És aki már előre megrendelte?
Annak is kell újra?


Üdv,
Gábor

Aki shopban leadta a rendelést annak már nem kell. Max akkor ha mellé akarsz rakni még pár dolgot. :angel:
 
Épp most írtak ADA-tól, hogy úton vannnak a Contest Book-ok és az új Aqua Journal is. Reméljük befut még a kiállítás előtt, ha nem akkor a rá következő héten biztosan.
Ha mégis megérkezne a kiállításig, akkor kivisszük természetesen.

:angel:
 
Kicsit késve ugyan, de megérkezett az új AquaJournal 181-es és végre megjöttek a Contest Book-ok is!
A shopba feltettük őket rendelhetőre. Holnap valószínűleg bekerülnek a raktárba és a hét második felében indítjuk a kiszállításokat.

Korlátozott darabszám van belőlük, és nem jön utánpótlás. Ha szeretted volna megrendelni, időben add le a rendelést, hogy ne maradj le róla.

http://www.greenaqua.hu/kellekek/kellekek-konyvek.html
 
Ma végre megkaparintottam az új contest bookot. Azt kell mondjam, hogy a sok nevező ellenére nagyon jó akváriumok vannak a könyvben.

Az első 27 akvárium alatt angolul kommentelve röviden. Ez azt hiszem új dolog.
Megszólal az első 7 ember is a saját akváriumáról. Az összes zsűritag is megemlékezik a versenyről.

Fantasztikus, hogy minden zsűri kedvencét is leírják. Ők a best akváriumok egy egy zsűrinél. Megtudhatjuk kinek mi volt a kedvence és miért. Zseniális! :clap:
Az első 7 akváriumot kivesézik keményen.

Az első 100 akvárium részletes pontozása.....
2655 pontot szereztem :thumbup: Te jó ég 1 ponttal maradt le a mögöttem lévő. :p
200 pont volt a max egy zsűritől. A legtöbb amit kaptam 197 pont. Legkevesebb 88. ;)
Három embertől kaptam 100 alatti pontszámot.
Takashi Amano 138 pontot adományozott. Pedig azt hittem volt egy kis hátszél. pff ;)
Karen Randall 178-ra értékelt. Innen is pusszantom. :lol:

A végén még van egy fotó ahogyan a top 100-at kiválasztják és értékelik. Jó kis belső infók és fotók ezek. ;)

Szerintem nagyon penge lett ez az ünnepi szám.
Aki inspirációban szenved, vagy csak szereti nézegetni a szép akikat esetleg kicsit mögé is olvasna, nem érdemes kihagyni.
Ott a helye a könyvespolcon, remek ajándék az ünnepekre.
Limitált példányszámban készült és limitált példányszám van nekünk is. Ha elfogy nincs utánpótlás!
 
Megérkezett az új Aqua Journal. Néhány napon belül rendelhető a shopból.

A 182. szám az ADA versenyről, a top akváriumokról és a szemináriumról szól. Nagyon szép fotókkal. :angel:

89_Gazoa.jpg
 
atlantisz01 said:
Az eddig fordításra került számokat hol találom?
:?: :?: :?: :?: :?:

THX.

Az AquaJournal.net cikkeit fordítjuk folyamatosan. Ezek a tartalmak a Green Aqua növénysuli oldalon találhatóak:

http://www.greenaqua.hu/novenyes_akvari ... novenysuli

Két új fejezet is kész, amit a következő napokban teszünk fel. És hamarosan átkerül egy külön oldalra is az egész tananyag.

A nyomtatott kiadványt természetesen nem fordítjuk.
 
Back
Oldal tetejére