• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Aqua Journal ajándék az első 10 rendeléshez hétfő hajnaltól

viktorlantos

Alapító
Admin
Hétfő hajnaltól leadott első 10 rendelés kap egy ingyenes Aqua Journal ADA újságot az elmúlt évek számaiból.
Az újságokat érkezési sorrendben adjuk. Az újsagok az Aqua Journal 112-121-es kiadványai.

Fontos hogy csak az éjféltől beérkezett megrendelések vesznek részt ebben az akcióban.
 
Megkaptam a rendelésem, minden tökéletes és ezek szerint beleestem abba a bizonyos első 10 rendelőbe és egy gyönyörű Aqua Journal birtokosa lettem.
Varázslatos fotók vannak benne, szépen az ölembe véve nézegettem a nagy meséskönyvet, a szép képekkel mint annak idején, de ki lesz a nagyi aki felolvassa a szöveget is? :D
Köszönöm a csomagot, a tápokhoz már csak a növények hiányoznak!
 
patzu said:
Megkaptam a rendelésem, minden tökéletes és ezek szerint beleestem abba a bizonyos első 10 rendelőbe és egy gyönyörű Aqua Journal birtokosa lettem.
Varázslatos fotók vannak benne, szépen az ölembe véve nézegettem a nagy meséskönyvet, a szép képekkel mint annak idején, de ki lesz a nagyi aki felolvassa a szöveget is? :D
Köszönöm a csomagot, a tápokhoz már csak a növények hiányoznak!

;) nah ez szuper! Köszi a visszajelzést. Örülünk, ha örömet tudtunk szerezni vele.
Figyeld a következő akciókat. Lehet legközelebb japán felolvasó nagyikat csomagolunk a rendelések mellé. :p

Köszi a vásárlást.


1-2 darab újság még van akit esetleg érdekel a dolog. Ezeket a számokat már nem nagyon lehet megvásárolni. Így mindenképp ritkaság számba mennek és gyűjteménybe valók.
 
Viktor én is köszönöm az Aqua Journal ADA újságot! De én patzu-val ellentétben nem egy nagyit kérnék! Inkább valami fiatal dögös gésát ;) !
 
Back
Oldal tetejére