• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Anonymous

Milyen stílusú akváriumot rendeznél be,a leírásban megjelölt paraméterekkel.


  • Total voters
    15
  • Poll closed .
Szia! Lenne egy olyan kérdésem, hogy az első képen szereplő vöröses fehér kő neve mi? Régóta keresem ezt a követ, de nem tudom, hogy hogy keressek rá. Köszönöm Előre is.
 
Szia! Lenne egy olyan kérdésem, hogy az első képen szereplő vöröses fehér kő neve mi? Régóta keresem ezt a követ, de nem tudom, hogy hogy keressek rá. Köszönöm Előre is.
Szia.
Sajna nemtudom, de a vezerkar biztosan tudja. Ebbol van Balazs nagy boszmeje az emeleten. @viktorlantos @Nigro @AmegA talan Ti megtudjatok valaszolni. Engem is erdekelne de sosem jutott eszembe megkerdezni amikor volt ra lehetoseg.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Szia! Lenne egy olyan kérdésem, hogy az első képen szereplő vöröses fehér kő neve mi? Régóta keresem ezt a követ, de nem tudom, hogy hogy keressek rá. Köszönöm Előre is.
Vadvilágnál spagetti kő néven láttam ilyet, vagy esetleg nézd meg náluk még a "Stonewood vörös"-et.
 
Na igen. Adom az otletet amit nem hasznalok. Vegyel mollyt az jo ra. Nekem van benne de nem eszik. Ne ezzel vagy azzal hanem szempilla spirallal. Van nekem is de nem nyulok hozza. [emoji16]
Igazabol tudom mit csinalok. Minden beavatkozas nelkul el fog tunni. Amit mar tobbszor is leirtam, van akiknel megsem mukodott. Sajnalom, hogy nem jott ossze neki(k).
Meg egy masfel het es vege.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
Sziasztok.
A fonal visszahuzodott. Par szal meg lengedezik de mar az is sotetzold. Ennyi volt. Hetvegen leszedem a lamparol a diffuzorokat es megkezdem a tapozas visszaallitasat.
Kozben megjottek a ledszalagjaim is, ugy hogy hetvegen lampa tuning lesz. 2db leecom es ez az ody is aldozatul esik. Kiboritom a belsejet, es megszunik a compact neon beles. Dimmelheto bicolor chip szett lesz beszerelve. Dokumentalom majd kepekkel is, hatha valaki tudja majd hasznalni.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Ezt tesztelni akarod? vagy már tudsz valami jó gyártásút, aminek fénye is van?
[emoji16] ma tesztelem le. Nemhiszem, hogy annyira gaz lenne de meglatjuk. Ha gyengusz, teszek bele tobb sort. Most 4 metert szereztem ugy hogy van mit beletenni. 5050 smd led chip.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Remélem beszámolsz.:);)
Persze. Szereztem vadabb ledet is, extra fenyes rgb, 144 led /m, de sajna vezerlo nelkul nem mukodik. Igy varat magara a dolog mig megjon a dmx vezerlo. Ugy hogy nesze neked chihiros rgb. Ezek a sorok chippenkent vezerelhetoek. Szinben es lumenben. Ugy hogy hany zold hany, hany piros, hany feher kell bele? Mindent Te dontesz el. [emoji16]
Viszont ez nem ujdonsag. bd79b914f7a149ab83c77d187d6849ea.jpg

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Sziasztok. Elkezdtem a lampakat upgrade-elni. Kisse nyogve nyelosen megy mert kozben ide oda hurcolom a csaladot.
Ahol most tartok, szetszedtem az ody compactot, kibelezes utan bevagtam a szalag mereteket. 8db 20 cm-es csik kerul bele. 4 sor feher zold, negy sor feher piros. Lehet majd 3-3 es, keverek ket sort rozsaszinre vagy esetleg sargara. Meglatjuk. Jelenleg igy fog kinezni. Uveglap 1/3-os difivel a terv. Termeszetesen dimmerrel. e9b417ae2833108fd33077d94de78d4b.jpg9b78b0c929f9ec5cfe91d4890834d805.jpg671b762f06c33542b062f88d7393d663.jpg

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Megvan a keveres. 3 csik feher zold, 3 csik feher piros, egy csik feher rozsaszin, es egy csik feher, es karibi kek. (zold es kek megkulombozhetetlen atmenet kozeppontja) [emoji18][emoji855][emoji57]
Innom kene egy sort. Gyulolom amikor nem tudok haladni mert szivem menjunk ide, meg oda.
Bekemenyitek es felcsapom a Himler szemuvegemet. c2c2cb564786ae25ce29a8f2fc762c10.jpg

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Megvan a keveres. 3 csik feher zold, 3 csik feher piros, egy csik feher rozsaszin, es egy csik feher, es karibi kek. (zold es kek megkulombozhetetlen atmenet kozeppontja) [emoji18][emoji855][emoji57]
Innom kene egy sort. Gyulolom amikor nem tudok haladni mert szivem menjunk ide, meg oda.
Bekemenyitek es felcsapom a Himler szemuvegemet. View attachment 49907

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
Na ez kemény!!!:)
 
Megvan a keveres. 3 csik feher zold, 3 csik feher piros, egy csik feher rozsaszin, es egy csik feher, es karibi kek. (zold es kek megkulombozhetetlen atmenet kozeppontja) [emoji18][emoji855][emoji57]
Innom kene egy sort. Gyulolom amikor nem tudok haladni mert szivem menjunk ide, meg oda.
Bekemenyitek es felcsapom a Himler szemuvegemet. View attachment 49907

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
Himler szemüveg, terepszínű póló... Keményít! A virágos fotel kicsit azért lágyít a dolgon [emoji6]

Tapatalkkal küldve az én Lenovo P1a42 eszközömről
 
Back
Oldal tetejére