• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Anonymous

Milyen stílusú akváriumot rendeznél be,a leírásban megjelölt paraméterekkel.


  • Total voters
    15
  • Poll closed .
Azon csodálkozom hogy a halaknak még van úszóterük.
Nemsok. Kenytelen vagyok online piacra feltenni a nagyjat mert itt ugysem kell senkinek, es mar tenyleg sajnalom kidobni. Ez nagyon nagy mennyiseg. Darabonkent szinte gatfutono farpofanyi tovek.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
ne keverd másik endler guppival a high grade ezsolt-féle tigriseket :ROFLMAO:
Az a baj hogy lányoknál nem is tudom megmondani (bár az én két endlerfajtámnál van különbség).
Ha tuti utódokat akarsz mindenképp tigrismintás endlerektől származó lányt szerezz.
Ha nem akarod kivárni míg meglesz nálam a szaporulat talán Pecás tud neked adni. Neki is juttattam régebben tigriseket.
 
ne keverd másik endler guppival a high grade ezsolt-féle tigriseket [emoji23]
Az a baj hogy lányoknál nem is tudom megmondani (bár az én két endlerfajtámnál van különbség).
Ha tuti utódokat akarsz mindenképp tigrismintás endlerektől származó lányt szerezz.
Ha nem akarod kivárni míg meglesz nálam a szaporulat talán Pecás tud neked adni. Neki is juttattam régebben tigriseket.
Megnem kerulnem a tuti biztonsagos vonalat. Csak a velemenyedre voltam kivancsi. Eddig csak bovitetted a tudasom es most is. A turelmem hatalmas. (nem paroztatsz ma) [emoji4]

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
reggelt Henrik.
De csendben vagy így reggel.
Jelentem négy ecsetfarkú szépség átkerült a két lányhoz, úgyhogy remélhetőleg már lassan készülnek a guppijaid ;)
Joreggelt. Koszonom szepen. Ma van egy kis porges vendegek, szemuveg csere stb.
Drukkolok.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Sziasztok.
Lekapcsoltam a nagy neont ami egyszerre ket akvariumot vilagitott. Ez az akvarium kapott a compact 4 csoves odysseat. 36 watt. A szine meg kisse szokatlan nekem de szerintem nem semmi szep fenye van ennek a lampanak.
Esetleg ha valakit erdekel, csinaltam egy kepet a ket akvariumrol, ami egymas mellett van. Leecom ld60 vs ody 36 clip on. d1dae39c6fba747cd83199f5c8d432e4.jpg534be3f4630498e47c09471b86fb9270.jpg

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Back
Oldal tetejére