• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

AME Díszhal Börze 2010.2.21

Luna

Főkertész
2010. február 21-én (vasárnap) 10-13 óráig az Egyesület -tagjai számára- díszhal-börzét szervez, melynek helyszíne a Klauzál Gábor Budafok-Tétényi Művelõdési Központ Budapest, XXII. kerület Nagytétényi u. 31-33. (régi nevén: KUSZA).

Egy asztal (1.7 méter) bérleti díja 3000.- Ft. Kisebb tételek esetén célszerű több kiállítónak összeállnia, és együtt bérelni az asztalt.

A belépőjegyek várhatóan 400.- Ft-ba kerülnek majd, de AME tagoknak ingyenes a belépés. Az éves tagdíjat (2010-ben 4000.- Ft) a helyszínen is lehet rendezni.

Csak azok az eladók léphetnek a börze területére, akik az eladni kívánt halaikhoz rendelkeznek a 8/A Állatorvosi igazolással. Ezen papír, amely 24 órás szállításra szól és bármely magán állatorvostól beszerezhető, igazolja, hogy a börzére vitt halak és környezetük állatorvosi szempontból egészséges. A területileg illetékes hatósági főállatorvos ezeket az igazolásokat a börze megnyitása előtt ellenőrzi és begyűjti.

Kérünk mindenkit, akik részt kívánnak venni a börzén akár eladóként, akár szervezőként, minél előbb jelezzék részvételi szándékukat itt a fórumon,vagy email-ben, vagy pü-ben, hogy az asztalokat, illetve a munkákat ki tudjuk osztani.

Pasaréti Gyula
AME elnök

http://akvariummagazin.hu/
 
21-én már csak nem fog... Én inkább azért szurkolok, hogy ne sztrájkoljon a MÁV... :D
 
Luna said:
21-én már csak nem fog... Én inkább azért szurkolok, hogy ne sztrájkoljon a MÁV... :D

Nem lesz sztrájk, de folyamatos, egyre növekvő késésekre lehet számítani..
 
Sziasztok!

Egy kérdés. Olvastam hogy állatorvos engedélyével lehet vinni élőlényeket, de engem inkább a tapasztalat érdeklen hogy mennyire érdemes a börzén halakat, garnikat, csigákat venni?
 
Én hoztam már halat, barátnőmnek néhány Corydoras-t, azóta is frissek és fittek. De persze itt is érdemes megnézni, hogy mit hozol el, sajnos azért ez elég stresszes dolog az élőlényeknek, így sajnos előfordulhat a pusztulás. Szerintem nyugodtan vásárolhatsz, de érdemes lekaranténozni a jószágokat, biztos, ami biztos alapon.
 
Élmények a börzéről:

Nyitásra mentem és már tömeg volt :D Nagyon szép növényeket lehetett venni és több garnéla fajból lehetett válogatni mint egy normál kereskedésben. 10db garnélával lettem gazdagabb :) Amit viszont nagyon nem értek hogy miért nem nagyobb a hely, miért nem tart tovább és miért nincs kint több kereskedő?!?!?!?! Mert látszólag igény lenne rá...
 
Hali!

Lehet, hogy ez sok embernek nem fog tetszeni, de ez nem normális dolog. :twisted:

Tudom ezt már letisztáztuk a tavalyi börze után, mindent tudok, nem is kell semmit se védelmükre felhozni.Egyszerűen nem tudja magát kibámulni az ember..
De legalább 3 növény kárpótolt, főleg az olcsóságuk miatt, bár olcsó húsnak....Remélem megmaradnak.
 
Műv. közp. portási értékelés fél hatkor az eseményről (most értem ide):

- "Jó napot, hol találom a díszhalbörzét?"
- "Itt, de alig voltak, úgyhogy egykor elmentek szépen."
- :(
 
Ez igaz lehet, mert a portásfülkében tényleg nem sokan voltak mikor benéztem oda... :)
Mert az a sok ember mind a standoknál tolongott, előlem eltakarva a lényeget.. :(
 
Odamentünk nyitásra, Jojot útbaigazítottam, szétváltunk, és nem láttam lóxxxt se. Semmihez nem lehet hozzáférni, megnézni, de még egyik végéből a másikba se tudsz átmenni. Viszont a festménykiállítás elég szép volt, abba a terembe kellett volna tartani a börzét :twisted:
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére