• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Amazonas

Shotika

Új regisztrált
Sziasztok..nem találtam ilyen témát (ha van kérlek nézzétek el nekem ezt)..

Kérdésem, hogy: létezik ugye ez az Amazonas halas "nagyker"..mik a vélemények erről a boltról..és az innen származó halakról?
Tömören ennyi ..Köszi előre is.
 
Szia!
Bocs, hogy offolok, de ez tényleg a Kisherceg aki egy katana-val püföli a Sikoly kisöccsét? Ejjj... de kikupálódott ez a gyerek :D.
 
Én csak a hozzánk betérő ügyfelek véleményét tudom tolmácsolni, ami meglehetősen lehangoló. :?

A következő dolgokat említették:

- a hely köszönőviszonyban sincs a színes szagos weblappal
- a halak nincsenek rendesen karanténozva, nagyon sok az elhullás, betegség, igaz hallottam azt is, hogy az elhullott halat pótolták.
- a boltban kosz és bűz van.

Van egy ennél sokkal merészebb vélemény is más nagykertől, de ezt inkább be sem írom.

Személyes vélemény, hogy az akvarista.hu hátán szépen felnőtt cég. Árai miatt rengeteg haragosuk van, mert listaár alatt kínálja a halacsokat.
Valahol a nagyker és a kisker ár között, ezzel elég sok boltost és nagykert tesznek tönkre. A jelenlegi elhelyezkedés miatt valszeg a Vadon-t is. :cry:

Nem szeretnék reklámot csinálni nekik elég ha ingyen kapják az akvaristán. Egyébként ott biztosan sok véleményt olvashatsz róluk, ha érdekel.
 
katonajanos said:
Szia!
Bocs, hogy offolok, de ez tényleg a Kisherceg aki egy katana-val püföli a Sikoly kisöccsét? Ejjj... de kikupálódott ez a gyerek :D.

Bearanyoztad az estémet. Köszi. :lol: :lol:
 
Hali..újra!

Viktor köszi az őszinte véleményt/hozzászólást értékelem:) Akkor elbeszélgetek még 1-2 emberkével:)

Másik 2 elvetemültnek válaszul:D : Eze gy Anime karakter és az animeben szereplő "Menost" üti...Bleach(fehérítő igen:D) az anime neve.
Örülök ha jól szórakoztok rajta..ezért is tettem ki:D
 
Shotika said:
Hali..újra!

Viktor köszi az őszinte véleményt/hozzászólást értékelem:) Akkor elbeszélgetek még 1-2 emberkével:)

Másik 2 elvetemültnek válaszul:D : Eze gy Anime karakter és az animeben szereplő "Menost" üti...Bleach(fehérítő igen:D) az anime neve.
Örülök ha jól szórakoztok rajta..ezért is tettem ki:D

Hiába, öregszem ;)!
De minden nap tanulok valami újat, köszi!
 
Back
Oldal tetejére