1. Ez a weboldal cookie-t használ. Az új EU szabályozásnak megfelelően ez az üzenet az első látogatáskor megjelenik.
    A weblap további használatával automatikusan elfogadod, hogy az Akvakertész.hu Fórum cookie-t használ.
    Az Akvakertész Fórum csapata Learn More.
  2. Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Értesítés elrejtése

Aljzat kiszedése/tárolása

Kategória: 'Növényi táptalajok', témanyitó: danyi03, téma nyitása: Jan 20, 2013.

1. Molroth
    Épp nem fórumozik ...

Molroth Legenda

Tag:
    Máj 1, 2012
    Kedvelik:
    5,752
    Hely:
    Gyál
    Nekem annyi tapasztalatom van az újrahasznosított aljzattal, hogy jobban szétcsúszik, nem nagyon tartja meg a formáját. Hiába csinálsz lejtőt, dombot, akármit... szép lassan kisimul, mint a manado.

2. Etele

Etele Legenda

Tag:
    Szept 7, 2014
    Kedvelik:
    3,177
    Hely:
    Budapest XIV.
    Nekem az Environment talajjal átmosás után nem nagyon volt gondom, max. annyi, hogy kicsit morzsalékosabb volt, biztos azért, mert az átmosás során azért sérültek az agyaggolyók.
    Én raktam rá új talajból egy réteggel, egy zsák elég is volt, nem olyan nagy beruházás az összkiadáshoz képest. :)

3. ideoda
    Épp nem fórumozik ...

ideoda VIP kertész

Tag:
    Nov 20, 2015
    Kedvelik:
    4,191
    Hely:
    雲崗石窟
    JBL aquabasis alighasznált talajom van. Kb. 1 hónapig kellene tárolnom. Jelenleg egy vödörben van. A kérdésem az, hogy baj, ha teljesen kiszárad? Ha igen, le tudom fedni, de azért hagytam szabadon, hogy nehogy berohadjon.

Tapatalkkal küldve az én LG-D722 eszközömről

4. danyi03

danyi03 GA főstatiszta Moderátor

Tag:
    Nov 9, 2012
    Kedvelik:
    5,911
    Hely:
    Budapest, XXII. kerület
    aquabasis használtan nem sokat ér, mindegy hogy kiszárad-e, max emelésre lesz jó, tápanyag valószínűleg nem maradt benne, ha két-három hónapnál tovább használtad

kisTomi kedveli.

Aktuális oldal megosztása