• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Alacsony akváriumok

Nem tudom hogyan lehet topic címet linkelni, a fórumon az alábbira keressetek rá, az utolsó bejegyzésben video anyag is van:
Aljzatok elkülönítése, aljzatvastagság, aljzat fajták...
 
Na Te vagy az én emberem.:D Hamarabb veszek egy inget, mikor kell, és használom fel onnan a műanyagot egy scape-hez, mint sem vegyek egy erre a célra gyártott lapot érdekes összegekért... Persze kicsit paraszt, de én így tudom megoldani.:shame:

Na ez is tetszik.(y)

nekem nem :) Utálom a sztirolt ;) De a PET palack tökéletes.
 
Nagyon tetszenek ezek az alacsony, emers résszel rendelkező akváriumok! Az egyetlen gondom velük, hogy nem tudom, hogy az emers rész nem szárad-e ki?
Valahogy úgy tudnám elképzelni, hogy a hátfal kicsit magasabbra emelkedne, az oldalfal pedig lejtene, amolyan paludárium-szerűen, mint az ADA új rendszerei, csak a "vízesés" nélkül.
Félig le is lehetne takarni, így még kevésbé száradna ki...
 
Nagyon tetszenek ezek az alacsony, emers résszel rendelkező akváriumok! Az egyetlen gondom velük, hogy nem tudom, hogy az emers rész nem szárad-e ki?
Valahogy úgy tudnám elképzelni, hogy a hátfal kicsit magasabbra emelkedne, az oldalfal pedig lejtene, amolyan paludárium-szerűen, mint az ADA új rendszerei, csak a "vízesés" nélkül.
Félig le is lehetne takarni, így még kevésbé száradna ki...

A GA-ban lévő 100 éves akváriumból és szépen kinőttek a növények bár nem tudom, hogy külön gondozzák e őket. Bárcsak volna itt egy GA-s dolgozó aki elmondaná, hogy szokták e külön gondozni az emers részt.. :rolleyes::)
 
Back
Oldal tetejére