• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Akvárium ragasztás

8-as bőven elég, ha 40 magas lesz, én még a 6-ost is megkockáztatnám ha magamnak ragasztom.
Szia!

Köszi!

Tudom, h elég a 6-mm, de a 8-as jobban mutat és megér plusz 5 ezret. Szívem szerint 10-es lenne, de már nem ér meg plusz 10 ezret a 6-osra nézve.
 
Üdv
Adott egy 60*30*30 méretű akvárium.Alja elrepedt még az előző tulajnál az első feltöltés alkalmával (nem volt alátét).Kérdés hogy 6mm vastag üveget ha vágatok az elég lehet beragasztva?Belső méret 591*291mm.Na most ekkorát vágassak vagy 585*285mm?Mert igy maradna körben kb. 2-3mm hely ahol FBS ragasztóval kitudom tölteni a hézagot.Vagy legyen 590*290mm és csak az éleket húzzam ki ragasztóval?Elég csak a szélein ragasztanom vagy esetleg a repedésnél is ragasszam valamennyire?
 
Üdv
Adott egy 60*30*30 méretű akvárium.Alja elrepedt még az előző tulajnál az első feltöltés alkalmával (nem volt alátét).Kérdés hogy 6mm vastag üveget ha vágatok az elég lehet beragasztva?Belső méret 591*291mm.Na most ekkorát vágassak vagy 585*285mm?Mert igy maradna körben kb. 2-3mm hely ahol FBS ragasztóval kitudom tölteni a hézagot.Vagy legyen 590*290mm és csak az éleket húzzam ki ragasztóval?Elég csak a szélein ragasztanom vagy esetleg a repedésnél is ragasszam valamennyire?
Sztem a 6-os bőven vastag. Fugának kell hely, ezért illik 1-2 mm-t hagyni körben.
 
Sziasztok! Tudtok ajánlani olyan üvegest, vagy akvárium készítő céget, akik optiwhite üvegből készítenek minőségi ragasztással akváriumot? Keresgettem Neten, de óva intettek egy-két cégtől más fórumon….
 
Persze. http://www.greenaqua.hu/ Nem fogsz csalódni bennük!
De Ők csinálnak egyedi méretet is? Ők voltak az elsők, akiket néztem, szeretek náluk vásárolni, tudom, hogy megbízhatóak... csak nem láttam erre utaló lehetőséget, nekem meg a standard méretek sajna nem jók... kicsi lakás... minden miliméter számít, és adott helyre kéne. Vagy csak én vagyok vak?
 
De Ők csinálnak egyedi méretet is? Ők voltak az elsők, akiket néztem, szeretek náluk vásárolni, tudom, hogy megbízhatóak... csak nem láttam erre utaló lehetőséget, nekem meg a standard méretek sajna nem jók... kicsi lakás... minden miliméter számít, és adott helyre kéne. Vagy csak én vagyok vak?

Persze csinálunk egyedi méretben is. Dobj egy emailt az info kukac Green Aqua pont hura és írd le a pontos méretet amit szeretnél. Normál vagy opti, merevítéssel vagy anélkül. Van e spec igén pl meg kell fúrni stb.
 
Sziasztok! Szerintetek ha ezt feltöltöm, lehetnek vele problémáim ? (a többi oldala nem ilyen vészes, csak ez tűnik elég levegősnek). Az aki: 80x35x40
KÉP
 
Sziasztok! Szerintetek ha ezt feltöltöm, lehetnek vele problémáim ? (a többi oldala nem ilyen vészes, csak ez tűnik elég levegősnek). Az aki: 80x35x40
KÉP
Ha az tényleg levegő, akkor nagyon, de nagyon gáz! Egész biztosan nem tölteném fel, inkább újraragasztás, vagy új akvárium. Ebben a méretben egy új üveg sem drága, és nyugodtan alszol...
 
Ez elég ijesztő. Max a kertben merném feltölteni, de használni semmiképpen sem merném.
 
Mi lehet még, ha nem levegő? Vagy hogyan tudom megállapítani?
Egy fénykép mindig más, mint élőben látni valamit. Fényképen levegőnek/hiányos ragasztásnak tűnik. Ha Te is ezt látod a szemeddel, akkor valószínűleg az is, méghozzá nagyon durván.
 
Ha Te is ezt látod a szemeddel, akkor valószínűleg az is, méghozzá nagyon durván.

Penge --> szétvág, --> újra ragaszt.

Hát nem mondom, hogy örülök neki. De legalább még időben kiderült. Gyári MP-aquarien -ről van szó. És ha valamire, akkor erre nem gondoltam, hogy megeshet vele.
Köszönöm a segítséget újfent, ez azért nem játék.
 
Hát nem mondom, hogy örülök neki. De legalább még időben kiderült. Gyári MP-aquarien -ről van szó. És ha valamire, akkor erre nem gondoltam, hogy megeshet vele.
Köszönöm a segítséget újfent, ez azért nem játék.
5-600 Ft-ból javítható könnyedén. Nehogy elkedvtelenedj!
 
Back
Oldal tetejére