• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Akvárium készítő üzletek

outro

VIP kertész
Legjobb napló
Ide lehetne javallani a jobnál-jobb akvárium tákoló üzleteket.

Azon nyomban fel is teszem a kérdést. Tud valaki Eger környékén akárkit aki akváriumkészítéssel foglalkozik? Amiket találtam állatkereskedésekben hát..... mondjuk úgy hogy nem nyerte el a tetszésemet. :( Mivel elég kis helyre próbálom bepasszírozni a tervezett akváriumomat, fontos lenne hogy méretre legyen gyártva. Ha más jobb ötlet nincs akkor pesti lehetőség is érdekelne.
 
Ch4os said:
Csak ajánlani tudom őket! Árban amit vettem az nagyon jó!
Helyileg: Debrecentől pár kilométerre, Martinkán.

Biztos csinálnak egyedi megrendelésre is.
Amit én vettem tőlük: 60*30*30, 54l, 6-os üveg, fekete ragasztás. A ragasztás nem egyenes! (nem használt ragasztó szalagot) Tetővel együtt készült
Jobb lenne , ha a kedves akváriumkészítő nem feketén dolgozna , tisztességesen megfizetné az áfát - adót stb.
Az ár nem igazán csábító , bármelyik boltban elkészítik ennyiért -számlával - garanciával.
Ja és egy feketén ragasztgató az nem igazán akvárium készítő üzlet.. :eh:
 
Vgábor said:
Jobb lenne , ha a kedves akváriumkészítő nem feketén dolgozna , tisztességesen megfizetné az áfát - adót stb.
Az ár nem igazán csábító , bármelyik boltban elkészítik ennyiért -számlával - garanciával.
Ja és egy feketén ragasztgató az nem igazán akvárium készítő üzlet.. :eh:

Elnézést, akkor lehet nem kellett volna ide írnom, de nem volt ilyen megkötés a fórum szabályzatban.
"bármelyik boltban elkészítik ennyiért -számlával - garanciával." - Ez pedig bocsánat, de csúsztatás. ---> Kérek linket!
 
Elnézést, akkor lehet nem kellett volna ide írnom, de nem volt ilyen megkötés a fórum szabályzatban.

Semmi gond, de kereskedelmi és reklám jellegű üzeneteket korábban is modiztuk, a jövőben is fogjuk. A teljes elérhetőség és ár pedig ennek minősül.
Ellenben ha hírdetni szeretne az említett "vállalkozás" erre van lehetőség. Íron privátban nekünk.

Ch4os said:
"bármelyik boltban elkészítik ennyiért -számlával - garanciával." - Ez pedig bocsánat, de csúsztatás. ---> Kérek linket!

mielőtt feldobjuk a lasztit az ilyen link is reklámnak minősül majd, úgyhogy inkább ne.
 
Sziasztok! Új versenyző vagyok. Szeretnék én is egy szuper növényes akváriumot de nagyon az elején tartok még a dolognak. Tudnátok nekem ajálani valami megbízható akvárium készítő helyet az országba főleg budapest és kelet magyarország felé orientálódva. Lehetőleg ne fekete ragasztóval dolgozó hely legyen. Köszönöm!
 
Üdv a fórumon :wave:
Nekem a google akvárium készítésre 40.200 találatot dobott :D A legtöbb akvarisztikai bolt és az üvegesek egy része is elvállalja. Ha nem valami egyedi méretre, vagy üvegtípusra gondoltál, akkor készen is van a sztenderd méretekben. Szóval ezen a részén kevésbé kell aggódni. ;)
 
Én most szeretném újrarendezni az akváriumomat... A gond az lenne, hogy egy rakat különböző méretű üveg elválasztóra lenne szükségem a jelenlegi ~60 literes aksimba...

Kisebb-nagyobb méretű téglalap alakúakra (csak gyorsan átszámolva legalább 15-20 db-ra...) Az egyikbe egy kör alakú lukat is kéne vágni, amin majd egy cső megy át...

A problémám, hogy nem igazán ismerek boltokat itt Egerben, akik ezzel foglalkoznak, de ha ismernék is, olyan a munkaidőm (meg egyéb problémák), hogy személyesen nem nagyon tudok elmenni...
Tud valaki olyan boltot ajánlani, akik ilyesmivel foglalkoznak és leadhatom nekik online a rendelésem és házhoz szállítják a lapokat?

Illetve milyen üvegragasztót használhatok majd az elválasztók rögzítéséhez, ami nem enged vegyi anyagokat a vízbe?
 
Akvárium készítés?

Sziasztok!

Megbízható akvárium készítőt keresek Budapesten!
(aki gépi csiszolást is tud, nem ocsmány módon ragaszt és minden él meg illesztés ott van ahol annak lennie kell)
Ja, és nem akar átverni azzal, hogy a lepattant üveget ragasztóval pótolja
 
Re: Akvárium készítés?

Még a nyáron Outrotól kaptam egy pesti megbízható üvegesnek a számát. Szerintem nagyon szépen dolgozik én meg voltam/vagyok elégedve.Ha gondolod írj egy privátot és küldöm a számot nemtom itt lehet e.
 
Sziasztok!

Ha tudnátok ajánlani (akár PM-ben) megbízható akvárium készítőt (Pest és környéke, Gödöllő és környéke) megköszönném.

Köszönöm!
 
Valaki tudna olyan pestkörnyéki akváriumkészítőt ajánlani, aki tud láthatatlan (vagy nagyjából olyan) ragasztást? Akiket eddig próbáltam, mind kb. fél centi vastag szilikoncsíkot kentek a frontüvegre, mármint az él vastagságán túl.
 
Székesfehérvár környékén de akár messzebb is..érdekelne olyan üveges aki levágna nekem 2 db üveglapot és csiszolná is..tetőnek kellene..ha tudtok megköszönném.(jutányos ár előnyben).
 
Tud valaki megbízhatóan, szépen és korrekt áron dolgozó akvárium készítőt Budapesten, esetleg a környékén?
A frissen újratelepített aksim el kezdett szivárogni valahol alul, így újat kell vennem. :(
Az igaz, hogy már kb. 15 éves, de ezt nem vártam tőle.
Címeket PÜ-ben kérnék SOS.
 
Back
Oldal tetejére