• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Akvárium bútor elkészítése

Egyszer próbálkoztam vas állvánnyal, de satupad lett belőle :), nem vagyok hegesztő szaki (varratokkal nem volt gond) és ahogy állítottam össze, kicsit megcsavarodott az egész. Meg persze ennél a megoldásnál látszik a technika. Ízlés dolga, nálam az ADA stílusú bútor is bükk színű bútorlapból van, mert ilyen a szobabútor a nappaliban, nem pedig szürke.
Ha rámegy az akvárium, akkor annak a súlya szerintem kiegyenesíti prímán, feltéve hogy nem kis méretű, 50-100 liter körüli az akvárium. Egyébként Nekem sem tetszenek a csupasz fémállványok, azok legfeljebb galériában, irodában nézhetnek ki jól, egy szobába, nappaliba túl rideg, arról nem is beszélve, hogy kell egy külön szekrény az egyéb kellékeknek...
 
Mindenképp fábol lesz :) remélem összejön minden és szép lesz :) csak most irdatlan árak vannak :(
 
Az enyém tömör fenyő és a legolcsóbb fenyő fóliás bútorlap - anyagban kb. 50 volt, de otthon este megnézem pontosan, van szép excelem mindenről:) (csak asszony meg ne találja...:))
 
Az enyém tömör fenyő és a legolcsóbb fenyő fóliás bútorlap - anyagban kb. 50 volt, de otthon este megnézem pontosan, van szép excelem mindenről:) (csak asszony meg ne találja...:))

na szóval a faanyagom került 46 200 forintba, de a falnál levő hátlaphoz, és a középső elválasztóhoz a 28mm-es fenyő az íróasztalom anyagából maradt, így az ebben nincs benne, pontosan nem is tudnám megmondani [kb fél tábla, olyan 10-15ezer lehet az is].
mindenestül lehet kb 60 ezer. és még a munkadíj is rájön.
ez ilyen, ha fát akarsz, ezt el kell fogadni.
 
Én is tömör fenyőből szeretem csinálni/csináltatni.
Árakra sajnos nem emlékszem, mert a legfiatalabb is 2008-ban készült, de ami a fontos, hogy épületfát (gerenda, deszka) vettünk és a megfelelő keresztmetszet ebből lett kifűrészelve. Így kedvezőbb lett a végösszeg.
A legnagyobb 4,5 méteres, mindegyik hibátlanul szolgál azóta is, pedig van rajtuk terhelés rendesen.;)
 
Fán gondolkodtam Én is eddig, de ezek (az árak) szerint a bútorlap is nagyon szép lesz :). A "főnöknek" otthon ez volt az egyik kérése hogy ne úgy legyen minden mint a terráriumaimnál - azok földön voltak- hanem ez szemmagasságban, hogy szépen nézzen ki
 
Back
Oldal tetejére