• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Akvárium befejezése

sanyi

Új regisztrált
Sziasztok!

Fura dologra bukkantam a napokban.
Az egyik Nigro blogján is bemutatott akvárium az indítás után 2 héttel egy apróhirdetésben kötött ki.
Pedig az illető leírása alapján, több hónapon keresztül készült az aki indítására.
Aztán 2 hét után cakkom-pakk meghirdette az egészet.

Mik azok a dolgok, amik elvehetik az ember kedvét az egésztől?

üdv,
sanyi
 
Szia!

Inkább arra gondoltam, hogy nektek megfordult-e már a fejetekben és, ha igen, akkor miért?
De senkinek sem akarom elrontani a kedvét :D
 
Sanyi esetleg elárulhatnád ki volt az. De ilyen időkben lehet hirtelen kellett pénz és nem volt mihez nyúlni így ment az aki... Nekem még eddig semmi nem vette el a kedvemet még az se amikor beteg halat vittem be az akváriumba és kiderült hogy a létező legdurvább betegséggel van dolgom és kb. mindent ki kell dobnom az akváriumból mert csak így lehet véglegesen leszámolni a betegséggel. De elég jól végződött a dolog, csak a halak fele halt meg (az anci mai napig meg van!).
 
Ha arról van szó, amire gondolok, akkor ott egy hosszabb külföldön tartózkodás miatt adják el az akit.
 
Hali!

Sztem. nem sértődik meg, hisz nyilvánosan hirdette, Sccoterfish.
Bármiért is adja el, nincs benne semmi szégyellni való.Még akkor sem ha belefárad az ember a kudarcokba.Bár elnézve az akváriumot nem hiszem, hogy erről lenne szó.
 
Back
Oldal tetejére