• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Akvarisztikai applikációk

szacsi84

Kertész szaki
Sziasztok!

Van tippetek milyen akvárium tervező, karbantartó stb. app-ok fellelhetők? Ha ismertek használhatót akkor itt osszátok meg a tapasztalataitokat velünk!

Köszi
 
Helló!

Köszi, majd annyit még írjatok mellé, hogy androidos google play vagy apple store-os stb.

Üdv: Csi
 
  • Like
Reactions: joe
Google playen van egy aquarium logger és egy aquarium calculator nevű cucc is. A logger vagy húszféle vízparaméter nyomonkövetésére jó, a calculator meg indításkor lehet érdekes.
 
Régen volt a Tetra vagy a Sera honlapján is ilyen tervező, de most hirtelen nem találtam, amúgy a legjobb tervező app még mindig a papír és a ceruza szerintem :)
 
aqadvisor
Mértékegységeket az elején érdemes beállítani cm-re és liter -re. Megadjuk a tank befoglaló méreteit. ("user defined" , hossz x mélység x magasság).
Szűrő: "user defined" értéknél belőjjük az adott szűrőhöz a GA által ajánlott maximális aki méretet. Ezt követően lehet válogatni a halucikból. Szerintem néha jól jön, ha a túltelepítést akarja valahogy visszacsekkolni az ember. Nem csodaszer, de talán egy picit segít. :)
 
Sziasztok.
Találtam egy hasznosnak tűnő appot, egész jó értékelésekkel.
Megnéztem, elég egyszerű, áttekinthető és sok oldalú. Élesben, rendszeres vízparaméterekkel nem tudtam tesztelni, de elvileg grafikont rajzol, emlékeztetőket küld, kalkulál stb...
Aquarium assistant a neve.
+2 schreenshot
üdv.4d925fe59b4da4c382cd8943534a85b5.jpg39ef95350933ac039f70908d2a9c3342.jpg

Tapatalkkal küldve az én SM-G950F eszközömről
 
Sziasztok.
Találtam egy hasznosnak tűnő appot, egész jó értékelésekkel.
Megnéztem, elég egyszerű, áttekinthető és sok oldalú. Élesben, rendszeres vízparaméterekkel nem tudtam tesztelni, de elvileg grafikont rajzol, emlékeztetőket küld, kalkulál stb...
Aquarium assistant a neve.
+2 schreenshot
üdv.View attachment 44249View attachment 44250

Tapatalkkal küldve az én SM-G950F eszközömről
Ennek az applikációnak, mi az előnye? mert sok minden nem látok benne. Valójában csak egy digitális napló. Egy dolgot találtam bene ami hasznos, hogy figyelmeztetni tud, hogy ne felejtsd el, a napi vagy heti tápozást.

Bocsánatot kérek ha rosszul ítéltem, mert csak gyorsan át böngésztem. De ha tudsz valami okosat benne, ne tartsd vissza, oszd meg.
 
Ennek az applikációnak, mi az előnye? mert sok minden nem látok benne. Valójában csak egy digitális napló. Egy dolgot találtam bene ami hasznos, hogy figyelmeztetni tud, hogy ne felejtsd el, a napi vagy heti tápozást.

Bocsánatot kérek ha rosszul ítéltem, mert csak gyorsan át böngésztem. De ha tudsz valami okosat benne, ne tartsd vissza, oszd meg.
szerintem is ennyit tud, de gondolom pont ez a lényege.
vissza tudod nézni milyen értékek voltak az akváriumban, legalább tudod mi változott, ha valami történik.
(@Szabó Henrik - neked való app, nem tudok beletrollkodni :) )
 
szerintem is ennyit tud, de gondolom pont ez a lényege.
vissza tudod nézni milyen értékek voltak az akváriumban, legalább tudod mi változott, ha valami történik.
(@Szabó Henrik - neked való app, nem tudok beletrollkodni :) )
Így már megnyugodtam, mert akkor nem én bénázok a telefonnal.:)
Akkor maradok a nyálas naplónál, amit lapozni kell,:LOL: az biztosabb (legalább is nálam), mert a telefont ami nap majdnem oda ba..... a falhoz.:ROFLMAO::ROFLMAO:
 
Aqua enlightenment.
Noveny katalogus teljes leirassal, toleranciak, bovitheto is, vilagitast is ki lehet vele szamolni, algak es visszaszoritasi segedlet. Brutal jo.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Ennek az applikációnak, mi az előnye? mert sok minden nem látok benne. Valójában csak egy digitális napló. Egy dolgot találtam bene ami hasznos, hogy figyelmeztetni tud, hogy ne felejtsd el, a napi vagy heti tápozást.

Bocsánatot kérek ha rosszul ítéltem, mert csak gyorsan át böngésztem. De ha tudsz valami okosat benne, ne tartsd vissza, oszd meg.
Szerintem pont ez a lényeg. Ha jól csinálsz mindent és rendszeresen írogatod az értékeket, akkor ha elkezdenek dögleni a tyukok, akkor egy új mérésből talán kiderül, hogy mi változott drasztikusan. Én például rémes memóriával rendelkezem így hasznos ha visszakereshetőek benne dátumok is. ;)

Tapatalkkal küldve az én SM-G950F eszközömről
 
Aqua enlightenment.
Noveny katalogus teljes leirassal, toleranciak, bovitheto is, vilagitast is ki lehet vele szamolni, algak es visszaszoritasi segedlet. Brutal jo.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
Ha androidos, megveszem (tőled az ötletet, javaslatot) letöltöm.:p(y) Remélem nem kell fizetnem neked a (jogdíjért) ötletért vagy javaslatért.:LOL:
 
Back
Oldal tetejére