• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Akvakertész matrica

Milyen típusú akvakertészettel kapcsolatos "jelet" viselnél leginkább? (magyarázat a leírásban)


  • Total voters
    102
Sziasztok!

Három típusú pólót lehet rendelni két csapattól az alábbiak szerint:

Aki szeretne az írjon nekem Privát Üzenetet és felkerül nevének monogramja ebbe a nyilvános táblázatba. Itt mindenki ellenőrizheti a státuszát is. OLVASS TOVÁBB
Pólónként 10 darab után adom le a rendelést két fórumtársamnak akik intézik a többit.

Posta:
Ajánlott levélben előreutalás után: Díja 2014-ben: 500g-ig 750Ft, 750g-ig 1000Ft (kb.200g/póló +csomagolás súlya.)
Utánvétes postázás nins!

Személyes átvétel:
CSAK A "víz növény olló" pólót: Bp. Deáktér napközben, este Kelenföld egyeztetés után.

Fizetés:
Utalási infót akkor küldöm, ha összejött a 10db póló/típus.

Privát Üzenet:
Teljes neved, Melyik típusból kell, Hány darab, Mekkora méretekben, eMail címed, átvétel módja, postai címed, ha kell.

Típusok:
1, "víz növény olló"
(megtekint) feliratos fekete póló, türkiz mintával ELÖL NAGYBAN.
Póló márkája: Stedman (ST2100 185g/m²; S-M-L-XL-XXL)
ára: 3.000.- plusz posta
15176189618_7e6b08be7e_o.jpg

2, Akvakertész matrica alapján (megtekint) fehér póló, fekete mintával, DE: Három kör nagyban HÁTON, Akvakertész felirat magában ELÖL a mellkas bal oldalán kicsiben.
Póló márkája: Gildan (kb.200g/m² több infóm nincs)
ára: 3.000.- plusz posta

3, "CRS Heaven" (megtekint) barnás póló, három színnel, fekete,fehér,piros ELÖL NAGYBAN.
Póló márkája: Gildan (kb.200g/m² több infóm nincs)
ára: 3.000.- plusz posta

Mindhárom póló Szitázással készül.

Prototípus csak a Víz növény ollós-ból készült, a minta feljebb kerül a többin és ez egy vékonyabb póló, 150g-os:
15339753596_1893dde365_o.jpg
15362462162_da0874f336_o.jpg
15176238757_595e6ca356_o.jpg
15359592261_65c96dbdb6_o.jpg

Figelem! A "víz növény olló"egy csapat és a másik kettő egy másik. Ezért ha valaki rendel mindkét csapattól, akkor két címről kapja meg, sajnos a postát kétszer kell fizetni. :cry::cry: Gáz, de ez van.
Rendelés csak a kellő érdeklődés esetén (10 póló fajtánként) valósul meg.


Apró betűs rész:
Elnézést a határozott stílusért, nem akartam öt oldalt írni. Nem csináltunk ilyet még és inkább mintákat rajzolásznék, ahhoz jobban értek. Nem tudom garantálni, hogy ha utaltál három nap és már viselheted a pólót, ellenőrizd a sátuszt a táblázatban. A készítés az ország más pontjain zajlik. A fórumtársaim kerestek meg, hogy ők tudnak pólóst és lényegében ők intézik. Éppen ezért Kérek mindenkit egy kis türelemre!
Itt van.... :/
 
Valaki tud helyet ajánlani Budapesten ahol egyszínű, jó minőségű és nem méreg drágán árulnak pólókat? Ahol nyomtanak is can póló is, az milyen anygú?
 
Valaki tud helyet ajánlani Budapesten ahol egyszínű, jó minőségű és nem méreg drágán árulnak pólókat? Ahol nyomtanak is can póló is, az milyen anygú?
Bevasarlo kozpontokban ahol van bogre stb nyomtatas ott altalaban polo is van. A minoseget felajanljak csak a penztarcadon mulik. Hala @Barnapl -nak ez mar csak reszlet kerdes. Holnap mar ugrok neki en is. Westendbe probalkozok.
 
Érdemes a Fruit of The Loom márkájú pólóra nyomtatni, mert nagyon jól tartja a mintát és évekig nem fakul ki. 2012-ben készültek pólóim a Magyar Rovartani Társaság emblémájával. Tavaly nyáron kezdett a színük fakulni és akkor vált le 2-3cm-es csík a mintából. Pedig hordom rendületlenül, mosást kapott már sokszor, valamint a Napon szárad még télen is.
A sötétkék és a fekete nagyon szép.
 
Nekem Gildan melóspólóim vannak, pont 10 éve tavasszal csináltattam őket még Tomcatnél, kicsit megfakultak, a minta repedezett, de napi használatban vannak.
 
Valaki tud helyet ajánlani Budapesten ahol egyszínű, jó minőségű és nem méreg drágán árulnak pólókat? Ahol nyomtanak is can póló is, az milyen anygú?
Mi legutóbb az Örs vezért téren álló újabb shopping szenter alsó szintjén lévő pólósnál vettünk és nyomtattunk pólót. Egész korrekt ár (nem tudom már, ne kérdezd), és jó minőség.
 
Sziasztok!

Maradt még pár db AKVAKERTÉSZ MATRICA fehér és fekete színben. Aki rendelt, de még nem vitte el vagy most rendelne, jelezze felénk, hogy mennyit kér és milyen módon venné át!(Posta is megoldható.)
Autóra, repülőre, kültérre, beltérre, fémre , üvegre vagy bármire ragasztható, kb. 30 X 15 cm-es, nagyon tartós fajta! ( lásd feljebb Szabó Henrik autóján )
Az ára 700 Ft.

Üdv.: Niki, Atti 70/5183807
 
Sziasztok!

Maradt még pár db AKVAKERTÉSZ MATRICA fehér és fekete színben. Aki rendelt, de még nem vitte el vagy most rendelne, jelezze felénk, hogy mennyit kér és milyen módon venné át!(Posta is megoldható.)
Autóra, repülőre, kültérre, beltérre, fémre , üvegre vagy bármire ragasztható, kb. 30 X 15 cm-es, nagyon tartós fajta! ( lásd feljebb Szabó Henrik autóján )
Az ára 700 Ft.

Üdv.: Niki, Atti 70/5183807

Helló, ha van még, én beneveznék egy feketére :)
 
Back
Oldal tetejére