• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Akvakertész matrica

Milyen típusú akvakertészettel kapcsolatos "jelet" viselnél leginkább? (magyarázat a leírásban)


  • Total voters
    102
Én nagyon régen kaptam egy matricát Nikiéktől, és - hülye fejem - valahova elraktam, na azóta sincs meg.

Nekem is kell másik. :) Fehér szöveggel, sötét színű a kocsi... :D
 
Sziasztok!

Sikerült legyártatni még pár darab matricát!:)
10 db fekete és 10 db fehér készült nem az egyszerű/nyomtatott, hanem a profi/kivágott fajtából(ami a mi kocsinkon és a GA oldalán is van).
Kb.30 X 15 cm-es és az ára 700 Ft.

Légyszi segítsetek összesíteni, hogy végül kinek melyikből adjunk! Nem szeretnénk, ha bárki lemaradna róla, vagy mást kapna, mint amit szeretne!

Köszi!

Üdv.: Niki, Atti 70/5183807
 
Sziasztok!
Sikerült legyártatni még pár darab matricát!
10 db fekete és 10 db fehér készült nem az egyszerű/nyomtatott, hanem a profi/kivágott fajtából(ami a mi kocsinkon és a GA oldalán is van).
Kb.30 X 15 cm-es és az ára 700 Ft.
Légyszi segítsetek összesíteni, hogy végül kinek melyikből adjunk! Nem szeretnénk, ha bárki lemaradna róla, vagy mást kapna, mint amit szeretne!
Köszi!
Huhú nekem kell egy fekete mindenképpen,posta mehet ?
köszönöm !
 
Sziasztok!

Sikerült legyártatni még pár darab matricát!:)
10 db fekete és 10 db fehér készült nem az egyszerű/nyomtatott, hanem a profi/kivágott fajtából(ami a mi kocsinkon és a GA oldalán is van).
Kb.30 X 15 cm-es és az ára 700 Ft.

Légyszi segítsetek összesíteni, hogy végül kinek melyikből adjunk! Nem szeretnénk, ha bárki lemaradna róla, vagy mást kapna, mint amit szeretne!

Köszi!

Üdv.: Niki, Atti 70/5183807
Nekem 1feher 1fekete kellene ha belefér. Személyesen venném át.
 
...most fogtok kővel megdobálni, de ha lehet Seiryuval :), kisebb nem lehetséges ?

30x15-öt, ha felrakom a céges autóra, kinyírnak :-(

csak egy kérdés, nem akarok pofátlan lenni,
zs
 
Back
Oldal tetejére