• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Akvakertesz.hu Facebook oldal

viktorlantos

Alapító
Admin
Csináltunk a fórumnak, naplóknak és közösségi eseményeknek egy külön facebook oldalt. Ahol leginkább a nemzetközi jelenlétünket szeretnénk erősíteni. Mondhatni kommunikálni az elért eredményeket és olyan dolgokat, amit leginkább itt a fórumon láthat mindenki. Volt és van belőle jó sok! :) Szerencsére :) Na most megmutatjuk azoknak is akik nem beszélik a nyelvünket :)

Ha gondolod lájkold az oldalt. Itt mindenféle üzlet helyett csak az eredmények, vagy érdekes naplók, videók lesznek láthatóak.

Akvakertesz.hu - Hungarian Aquascaping Community | Facebook

Az oldalt folyamatosan bővítjük :)

A kis FB doboz a nyitó oldalon jobb alul is megtalálható. :)
 
Amit ide kiteszünk, írunk, fotózunk esetleg és úgy gondoljátok, hogy fain, akkor kidobjátok oda is?
 
Pont azért szerettem ezt a fórumot, mert valamilyen szinten zártkörű, klub szerű (volt?). Nem vagyok oda az arckönyvért mint jelenség, sőt! Tudom, hogy ez semmin nem változtat itt, de tudván azt, hogy bármit bárhogy felhasználhattok és kiteszitek oda, számomra kicsit más megvilágításba helyezi a dolgokat.
 
Pont azért szerettem ezt a fórumot, mert valamilyen szinten zártkörű, klub szerű (volt?). Nem vagyok oda az arckönyvért mint jelenség, sőt! Tudom, hogy ez semmin nem változtat itt, de tudván azt, hogy bármit bárhogy felhasználhattok és kiteszitek oda, számomra kicsit más megvilágításba helyezi a dolgokat.

A naplókat eddig is lájkolták, hírlevélben több ezer emberhez jutott el alkalmanként. A fórumot a googli scanneli napi szinten és rengeteg olyan ember van aki csak google alapján jut el hozzánk egy egy tartalomért.

A HAC és a körülötte történő marketing tevékenységek miatt sok napló és fotó már így is népszerű lett. A GA FB oldalán 15 ezer ember olvassa híreket. :)

De ez a jövőre is vonatkozik, ha valakit zavar, vagy nem szeretné a neten viszontlátni a naplót, fotót, jelezze és leszedjük :)

Reméljük a többség azért örülni fog, ha sok munkával nevelgetett kertjét egy szélesebb kör is megtekinti.
Ők nem fognak fórumozni (regisztrálni), mert az akvakertész csak magyar nyelven működik. De legalább betekinthetnek a paraván mögé hogyan készül egy egy csoda.

És talán egy kis pluszt kaphat a hazai hobbizás is, amiből mindenki profitálna.
 
FB regisztrációval használom a fórumot, de azt törölni szeretném. Ha jól gondolom akkor ez követően nem fogok tudni belépni az Akvakertészre?
Milyen megoldás létezne arra hogy ne kelljen újra regisztrálnom? Köszönöm a hozzáértők válaszát.
 
FB regisztrációval használom a fórumot, de azt törölni szeretném. Ha jól gondolom akkor ez követően nem fogok tudni belépni az Akvakertészre?
Milyen megoldás létezne arra hogy ne kelljen újra regisztrálnom? Köszönöm a hozzáértők válaszát.

A felhasználói profilod az FB-től független. Törlődni nem fog.
De utána nézek.
 
Csináltunk a fórumnak, naplóknak és közösségi eseményeknek egy külön facebook oldalt. Ahol leginkább a nemzetközi jelenlétünket szeretnénk erősíteni. Mondhatni kommunikálni az elért eredményeket és olyan dolgokat, amit leginkább itt a fórumon láthat mindenki. Volt és van belőle jó sok! :) Szerencsére :) Na most megmutatjuk azoknak is akik nem beszélik a nyelvünket :)

Ha gondolod lájkold az oldalt. Itt mindenféle üzlet helyett csak az eredmények, vagy érdekes naplók, videók lesznek láthatóak.

Akvakertesz.hu - Hungarian Aquascaping Community | Facebook

Az oldalt folyamatosan bővítjük :)

A kis FB doboz a nyitó oldalon jobb alul is megtalálható. :)
Hello.Egy kis infó kellene.Csak azután tudok feltölteni képeket,amint teljes lesz a regisztrációm?
 
Hova szeretnél feltölteni? Ez itt a facebook topik. A face-re? Ott az adminok osztanak meg tartalmat a fórumról.
 
Gyanítottam.Akkor kell a 25 hozzászólás+a 2 hét?Köszi,és további jó hétvégét,ja és bocsi,de B.Ú.É.K
 
Back
Oldal tetejére