• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Hónap akváriuma Október - 36L

Nagyon állat. Imádom.
A hátsó ugrálókötelező hármas is vicces :) persze jó értelemben...
Állatok mikor jönnek?
:D Állatok már bekerültek, tessék jobban megfigyelni! Sajnos nem sokan látszanak, de egy piros mókus és két sün igen.:)
 
Gratu, bitang jó lett ez a kis üveg!!!!!!!

Ha már ide evett a fene, kérdezek tőled, leendő 60-as tigrises kockába csak mohát rakok szerintem, és nem tudok dönteni a flame és a christmas között.
Nem szeretném hetente nyírni, mit gondolsz? Látom neked ebben van flame moha. Mennyire sprinter?
 
Gratu, bitang jó lett ez a kis üveg!!!!!!!

Ha már ide evett a fene, kérdezek tőled, leendő 60-as tigrises kockába csak mohát rakok szerintem, és nem tudok dönteni a flame és a christmas között.
Nem szeretném hetente nyírni, mit gondolsz? Látom neked ebben van flame moha. Mennyire sprinter?
Köszi, ő nálam a leglassabb, akár árnyékban van akár nem, még csak igazítanom sem kellett indítás óta.
 
Szerintem is már csak a lomb hiányzott a szuper törzsekről. Magának a lombnak már most kellemes meleg hangulata van.
 
Én már csak a vakolatba és a glettelésbe tudnék belekötni, de inkább kussolok:D
Esetleg a pázsitra jöhetne pár lehullott falevél.
 
"Október"
Ezt jól összeraktad!(y)
Elsőre azokra a görögországi olajfákra emlékeztet, ahol -az akár többszáz éves- öreg fák visszacsonkolásával fiatalítanak és az odvas törzsekből új lomb fakad. (igaz, az olajfák levelei sötétebbek...)
Egy-két a lombkorona szintjéről alácsüngő gyökérszerű valami viszont idegenül hat (az én szememnek legalábbis), azokkal mi a végső szándékod? Teszel azokra is valami zöldet (mohát?), vagy azok így maradnak?
 
Back
Oldal tetejére