• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

AGA Contest 2012

Ha lesz egy kis időd, szívesen olvasnám. ;)

Már el is felejtettem.

Szóval a sorrend téma onnan ragadt meg bennem, hogy 2 éve láttam egy xls pontozólapot amin mint minden más pontozón pont sorrendben voltak az akik. Ez alapján jön ki melyik 3-4 aki a legjobb kategóriánként. Egyszer volt ilyen és soha többet azóta sem. Akkor a web sorrend a pontozólapot követte.

Lehet semmi köze sincs a mostani listának hozzá, de azért meg kell nézni a kommenteket. A legelején több van a végén kevesebb. Egy picit ez is sugall valamit talán.

De nem kell belemagyarázni, a hivatalos infó valóban sorrend nélküli. Így nincs feszkó, nincs felelősségre vonás és sértődés sem. Ezért választotta az AGA ezt a formátumot.
 
Már el is felejtettem.

Szóval a sorrend téma onnan ragadt meg bennem, hogy 2 éve láttam egy xls pontozólapot amin mint minden más pontozón pont sorrendben voltak az akik. Ez alapján jön ki melyik 3-4 aki a legjobb kategóriánként. Egyszer volt ilyen és soha többet azóta sem. Akkor a web sorrend a pontozólapot követte.

Lehet semmi köze sincs a mostani listának hozzá, de azért meg kell nézni a kommenteket. A legelején több van a végén kevesebb. Egy picit ez is sugall valamit talán.

De nem kell belemagyarázni, a hivatalos infó valóban sorrend nélküli. Így nincs feszkó, nincs felelősségre vonás és sértődés sem. Ezért választotta az AGA ezt a formátumot.

Ez kényelmes megoldás, de a saját véleményem az, hogy ha szervezel egy versenyt, akkor fel kell vállalnod, hogy nem mindenki lesz elégedett a végeredménnyel. IAPLC-n milyen jó érzés is az, amikor az eredményeken is látod, hogy sikerült előrelépned néhány helyet :)
 
Hat ezt embere valogatja de lehet tobb lenne a csalodott ember ha a HAC-on is ez lenne


Mi másról, mint iPhone-ról Tapatalk progival ;)
 
Én nem voltam tavaly elkeseredve, hogy egészen a végén voltam a listának(HAC).
 
Aki nem kíváncsi az eredményére, kritikára, az ne nevezzen. Szerintem aki nevez, az nyugodtan viselje el a kritikát, csak tanulhat/unk belőle! Én szeretném tudni, hogy 356.-ik vagy 618.-ik vagyok. Vagy vagyok-e valahol? Uff. :D

Tapatalk2-vel külve Xperia arc s-ről
 
Atti most nézem csak elviekben neked is kellene kapnod ilyen szép szalagot

399263_498327566873495_1009360420_n.jpg


Megjött már? Fotót kérünk itt a helye a topikban! :)
 
Atti ma egy nagyon kedves gesztussal behozta az AGA szalagot a boltba, hogy nálunk jobb helye lesz. (y)
Nagyon örültem neki, mert szemeim előtt egy dicsőségfal van, vagy akár egy egész bolt minden faleleme, ami tele van a saját és esetleg a barátaink, vevőink trófeáival. Mint egy igazi zarándokhely, csak itt a pubokban megszokott régi amcsi cuccok helyett valódi izzadságszagú emlékek, oklevelek és díjak láthatók a legjobb akvárium fotókkal fűszerezve. Dolgozni fogunk az ötlet megvalósításán...

Addig is köszi Atti, végre most már én is felvehetem, ha alkalmanként arcoskodni szeretnék:):D
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére