• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

AGA Contest 2012

54 literben......

Gyönyörűek a stemek hátul. És milyen jó hangulatot ad ez a kis hal csapat az akváriumnak! Gyönyörű!

3770.jpg

Most nézem best of show díjat is ő kapta
2012 AGA Aquascaping Contest - Entry #377

Akkor kivételesen találkozott az izlésvilágom a bírákkal :)

De lehet csak attól más picit, hogy az IALPC akváriumait túl sokszor láttuk az elmúlt hónapokban. Azért azok is rombolnak még mindig.
 
Összességében tök jó látni, hogy ilyen sok magyar akvárium volt. Sajnos nem mindenki indult - pedig érdemes lett volna - de jó látni, hogy egyre több szép akvárium születik.

Reméljük a HAC-on is előkerülnek meglepetések! Már csak 1 hét!!!
 
Egy másik agyas akvárium. Gömbmohát már sokféleképpen láttunk szőnyegnek, de ez minden eddiginél jobb.

549141_554979421184729_805537232_n.jpg


Egy picit a petitellák karcosak ekkora akváriumba. De tegyük fel, hogy csak a fotó kedvéért vannak bent.
 
Ez az 54 literes "Unknown way" teljesen magával ragad. Tisztára tavasz érzete lesz az embernek. Főleg ha még ezt is megnézi:2012 AGA Aquascaping Contest - Entry #173
Így az eredményhirdetés után (meg máskor is) rájövök, hogy amit most tervezek éppen akvárium a fasorba sincs :D
De jó, mert legalább egy kicsit ösztönöz. :) Persze, az a lényeg, hogy nekem tetsszen. :)
 
Nagy gratula minden nevezőnek!
Ati és a többiek megmutadtátok hogy érdemes megmérettetni magunkat, mert a nemzetközi mezönyben is megálljuk a helyünket. Nagyon nagy gartula az elért eredményehez (y)
 
Svenskarna nu kopierar Danis verk. Det naturligtvis menar att han gjorde ett bra jobb. ;)
 
Gratulálok minden magyar versenyzőnek!!
Atti, komolyan gondolom , hogy áttérek low-rech-be, ha ez kell!!:confused:
Gratu neked is külön Atti!(y)
 
Gratu mindenkinek, neked meg kivaltkepp Attis! :)

En ugyan nem ertem el helyezest de legalabb kaptam egy pozitiv kommentet ami ezen a versenyen szerintem jot jelent :p Tavaly szinte semmit sem mondtak semmimre szoval most elegedett vagyok.
 
Köszi srácok! ;) Tibi, szerintem ne tartsd vissza magad! Van már elég akitok a lakásban, hogy egyet low-techre lőjj be! ;)
 
A helyezések az adott kategóriákban hogyan alakulnak? Az első pár hely az tiszta, de pl. 5.helytől lefelé?
 
Csak az első 3 és a különdíj van. A többi nincs sorrendben.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Köszi Atti! Akkor jól tudtam. ;) Mintha vki helyezésekről beszélt volna, és csodálkoztam is, de mindegy. Azért jó átpörgetni az aksikat. :)
 
Köszi Atti! Akkor jól tudtam. ;) Mintha vki helyezésekről beszélt volna, és csodálkoztam is, de mindegy. Azért jó átpörgetni az aksikat. :)

En voltam de ha gepkozelben leszek megmondom miert irtam


Mi másról, mint iPhone-ról Tapatalk progival ;)
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére