• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

AGA Contest 2012

viktorlantos

Alapító
Admin
bumper.jpg


Időközben elindult a nevezés az AGA contest-re is. Határidő szeptember 8!

Akik az ADA versenyre bedobták az akit szerintem ide is bedobhatnák. Ki tudja talán sikerül megszorongatni valakit a világ másik felén is. :)

Szóval nevezzetek. Az AGA a második legnagyobbb verseny a témában. Évente van ez is, kár lenne kihagyni.

http://www.aquatic-gardeners.org/Enter/
 
Már csak néhány nap a nevezési határidőig! Aki még nem tette meg nevezzen, mert ki fog futni az időből.

Hogyan is történik a nevezés?

2012 AGA Aquascaping Contest

Beregisztrálsz az oldalon - REGISTER
A visszaigazoló emailben aktiválod a regisztrációt.
Innentől fel tudod tölteni az akváriumaidat, paludáriumaidat, biotóp akváriumokat.
Több pályaművel is nevezhetsz! És a nevezés INGYENES!

Kitöltöd az akvárium paramétereit.
Fotó feltölt, ha többet is feltöltesz, be kell állítani, hogy melyik legyen a fő kép a fotók közül. SET AS MAIN.

Ha megvan az akvárium adat és a fotó, akkor DONE WITH THIS AQUASCAPE

És már mehet is a következő akvárium, feltéve ha többel indulsz.

FONTOS! Ha mindennel megvagy, minden akvárium fent van, akkor katt a PHOTO RELEASE linkre.
Nyomtasd ki az oldalt. Töltsd ki a neved, írd alá mindkét oldalon és a dátumot töltsd ki.
Utána fotózd le és mehet a nyomtatványon lévő email címre.

Ennyi. Bonyolultabb leírva mint megcsinálva. Épp most regisztráltam 2 akváriumot. Gyorsan megvolt.

hajrá akvakertészek!(y)
 
Srácok, ti megtaláltátok a fényképnyilatkozatot? mert tavaly megvolt, de most nem találom... pfff
 
Óóóha, én meg valamit elcseszhettem a nevezésnél, nem találom magam...:banghead:
Na majd akkor jövőre.(y)
 
Wow micsoda eredmény! Ezek szerint nem csak a HAC-on volt eredményes az akvárium. (y)

Szerintem méltó megkoronázása és egy remek példa, hogyan lehet low-tech körülmények között is izléses buja akváriumot csinálni.
Honorable mention nagyon szép eredmény Atti!
2012 AGA Aquascaping Contest - Entry #93

Dávid akváriuma is ott van a tűzközelben. Így neki is jár a hatalmas gratu ahogy Ndee-nek is!
2012 AGA Aquascaping Contest - Entry #165
2012 AGA Aquascaping Contest - Entry #345

Kis kategóriában Szecsei Tibi és Varga Atti akváriuma is az élmezőnyben van!
2012 AGA Aquascaping Contest - Entry #99
2012 AGA Aquascaping Contest - Entry #134

Viktor akváriuma: 2012 AGA Aquascaping Contest - Entry #170

Nagyobb akváriumok között a Kató Béla akváriuma végzett az első felében de Veréb Gábor akváriumával is találkozhatunk. Gratu nekik is:
2012 AGA Aquascaping Contest - Entry #223
2012 AGA Aquascaping Contest - Entry #220

Saját akváriumok között csak kettőt neveztünk mert a többiek lusták voltak :yuck:
2012 AGA Aquascaping Contest - Entry #156
2012 AGA Aquascaping Contest - Entry #157

Sok szép palu között Tündik Andris: 2012 AGA Aquascaping Contest - Entry #304
És Szecsei Tibi palujához is gratulálunk: 2012 AGA Aquascaping Contest - Entry #119

Ügyesek voltatok gratu mindenkinek aki vette a fáradságot és nevezett.

Atti neked külön gratu az eredményhez!
 
Gratulálok. Végig néztem a magyar akikat és palukat (!) és nincs miért szomorkodnunk :) Szépen megálltuk a helyünket a mezőnyben, jövünk fel, mint a talajvíz. (y)
 
54 literben......

Gyönyörűek a stemek hátul. És milyen jó hangulatot ad ez a kis hal csapat az akváriumnak! Gyönyörű!

3770.jpg
 
Ezt 54l-ben összehozni szép mutatvány. Egyik kedvencem lett most.
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére