• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos AGA 2017 - eredményhirdetés

viktorlantos

Alapító
Admin
background.png

Indulhat a nevezés!

https://enter.aquatic-gardeners.org/

YES!

For this year’s contest, there is an important change to the entry process. Contestants will no longer need to physically print out the photo release for their aquascapes! You are still free to publish your photos anywhere you desire and the AGA will only use the photos for display as part of the contest results and other contest-related promotion as in the past.
 
Iden nem kell kinyomtatni a nevezest?Foto relase?
Feltöltöttem minden adatot,fotot!Mikent kell leadni a nevezest? @viktorlantos ?
 
Utoljára módosított:
Az oke,de feltöltöttem az adatokat,mikent tudom leadni a nevezest?vagy ez igy jó? @viktorlantos .Bocs de még ma szeretném leadni a nevezésem.

Nem tudom nekem egyértelmű volt a regisztráció. Ha jól emlékszem első körben elfogadtam a korábbi papír digitális változatát.
Utána regisztráció, kép feltöltés és kész.

Többet nem tudok :)
 
Nem tudom nekem egyértelmű volt a regisztráció. Ha jól emlékszem első körben elfogadtam a korábbi papír digitális változatát.
Utána regisztráció, kép feltöltés és kész.

Többet nem tudok :)
Oké értem,de nincs olyan,hogy sikeresen leadtad a nevezést?
 
Én is hiányoltam ezt az opciót. Nevezési számom van, de még mindig nyitott a regisztráció. Képeket és a szöveget is tudom változtatni.(n)
Így jó lehet?
Nekem jött egy gépi e-mail,hogy sajna a fotók nem lettek feltöltve!Utána néztem és béna voltam.A fotó feltölt hatalmas betűkkel nem láttam!Most írták,hogy minden rendben!
 
Sziasztok!

Talán sikerült a nevezés (még nem jött visszajelző email)!
Az állatlista után véletlen kiléptem az oldalról, így újrakezdhettem az egészet.
Két óra alatt a végére is értem.
Az IAPLC-s kép készültét megelőző napi fotót küldtem be, ahol olyan a háttér mintha a felhők alatt jönne föl a nap (Annamari kreálmánya), nekünk nagyon tetszik.

A.ttila
 
Back
Oldal tetejére