• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

AGA 2015 eredmények!

Nem értek a lovakhoz, nekem ez csak az első benyomásom volt, nem jött át semmi lélek belőle, olyan üres és semmilyen volt. Nekem.
 
hát ettől ideges lettem :) amennyire tudom a polyscias, amiből ezek a fák vannak, max hetekig él így vízben. De ha ez igaz, akkor én is használni fogom, az egyik kedvenc növényem :D sajnos kizártnak tartom, de kipróbálom majd, és mesélek.
...és az nem lehet, hogy valami külön edényben van és nem lóg a lába a vízbe? Az amorf alakzat miatt akár egy vastagabb fóliát is el tudok képzelni, abban külön lehet gondozni a polyscias-t, csak el kell rejteni a scape elemeivel a fólia-bölcső széleit.
Volt belinkelve nem is olyan régen egy akva, ahol egy bonsai volt beépítve. Annak az építéséről készült képeken emlékeim szerint látszott, hogy a fa külön edényben van és úgy építették be.
 
...és az nem lehet, hogy valami külön edényben van és nem lóg a lába a vízbe? Az amorf alakzat miatt akár egy vastagabb fóliát is el tudok képzelni, abban külön lehet gondozni a polyscias-t, csak el kell rejteni a scape elemeivel a fólia-bölcső széleit.
Volt belinkelve nem is olyan régen egy akva, ahol egy bonsai volt beépítve. Annak az építéséről készült képeken emlékeim szerint látszott, hogy a fa külön edényben van és úgy építették be.
szerintem ezek inkább lenyesett ágvégek, és kvázi 'gyökereztetni' vannak a sárba szúrva. Sztem nincs gyökérzet itt.
 
Gratula!
Féloff: Végignézegettem az összes kategóriát, és meglepően sokan használnak Fluval G3at...
 
Gratula!
Féloff: Végignézegettem az összes kategóriát, és meglepően sokan használnak Fluval G3at...

Biztosan jó kis szűrő, valószínűleg a kis csili-vili kijelző miatt lehet vonzóbb, mint a többi hasonló teljesítményű szűrő! Nekem még mindig a Super Jet a király (y)!
 
Nem, de végül is a versenyzők által használt technika is elfér itt, talán.
Vagy nem tudom. :)

Btw a holland akvárium kategória győztese nekem valamiért annyira nem jön be mint a 2. meg a 3.
 
Back
Oldal tetejére