• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

AGA 2015 eredmények!

Feltűnt nekem is. Van benne hal rendesen kár hogy nem látszanak.
Szerintem 2300 neon van benne. Persze semmi sem látszik belőlük a front fotón, csak mintha koszos lenne az üveg... Ekkora akváriumba nem 4-5 cm-es halakat kéne tenni, hanem 8-20 cm közöttieket.
 
Köszi Matyi!
Nem gondoltam volna, hogy becsúszok a dobogóra...(y)
A Top10- ben reménykedtem, de hogy 3. lettem, az fantasztikusan jó érzés!:happy:
Gratula! Megérdemelten lett a 3. Tényleg mi van azóta az akival?
 
Gratulálunk mindkettőtöknek. Szép eredmények!

@bandee neked pedig legyen egy tanulság, hogy halak nélkül nincs győzelem. Még ki lehetett volna csavarni belőle néhány helyezést.
Vik, sajnos nem én döntöttem a halak száműzése mellett!
Ahogy már régebben beszéltük, sajnos 60 db- ból maradt 3 db. Egy hónap alatt kipurcantak...:(
Na majd legközelebb...;)
 
Ez nekem egyáltalán nem tetszik. :(

RE: Viktor, viszont az általad linkelt kategória győztes akvák, azok bejövősek. :)
Én sem azt írtam, hogy szép, pusztán, hogy hatalmas. Egy ekkora akváriumot sem berendezni, sem üzemeltetni, sem fotózni nem lehet szerintem normálisan, ha 1-2 ember nem főállásban ezt csinálja.
 
Jaja, vágom, hogy a nagyságán ámultál el és nem a scape-en. :)
Szerintem ekkora méretben már csak az abszolút elit tud csodát művelni, ide már kell az Amano-műhelytitok. :D
 
Grat minden indulónak! A helyezetteknek pedig kalapemelés :)
Az idei év nagy felfedezettje Tunç Oner! Ő összerakta ugyanazt 64 literben és 156 literben.
Jogos a taps és a fütty! :)
2930.jpg

64 liter
2940.jpg

156 liter

Erről ez a dal jut eszembe: :D
 
Szerintem ekkora méretben már csak az abszolút elit tud csodát művelni, ide már kell az Amano-műhelytitok. :D

A név alapján egy IAPLC bajnok akváriuma. Gondolom valami ügyfeles félkész projekt. Élőben lehet jó, de fotózni tényleg nem lehet.
 
Back
Oldal tetejére