• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Aestiva

Megértem az inspirációt...nagyszerű! És végülis jogos, ebbe a vizezés dologba bele sem gondoltam :) Tervezel később külső szűrőt? A vonatoztatás miatt egyáltalán nem irigyellek, tényleg úgy fogod hazavinni? :) Akkor már ne aprózd el és csak félig ereszd le a vizet! :D :D :D
 
Megértem az inspirációt...nagyszerű! És végülis jogos, ebbe a vizezés dologba bele sem gondoltam :) Tervezel később külső szűrőt? A vonatoztatás miatt egyáltalán nem irigyellek, tényleg úgy fogod hazavinni? :) Akkor már ne aprózd el és csak félig ereszd le a vizet! :D :D :D
Azt hallottam, hogy a külső szűrőt az akvárium szintjébe kéne tartani, hogy ne nagyon csökkenjen a teljesítménye, viszont én csak az akváriumot akarom látni az asztalon. Ha nem az asztalra raknám, hanem a földre (1m magasság különbség) és abba nem hal bele a pumpa, akkor mindenképpen.
Előre félek az utazástól, de már hozzászoktam. Anno a nappali gekkómat hurcoltam havonta terkóstól lol. Szerintem teljesen leengedem, hogy az aljzat ne mozogjon a vízzel együtt és celófánnal lefedem, hogy a növények ne száradjanak ki. A garnélákat külön viszem. Jó móka lesz :D
 
ha eljön az ideje lehet találsz a fórumon valakit aki épp jár a te útvonaladon és elvisz ;)
 
Azt hallottam, hogy a külső szűrőt az akvárium szintjébe kéne tartani, hogy ne nagyon csökkenjen a teljesítménye, viszont én csak az akváriumot akarom látni az asztalon. Ha nem az asztalra raknám, hanem a földre (1m magasság különbség) és abba nem hal bele a pumpa, akkor mindenképpen.
:D

Ezt nem tudom hol hallottad, de ez hülyeség. Szerintem nem nagyon találsz itt a fórumon, de talán a világon sem olyat, akinek nem az akvárium alatt a szekrényben vagy a földön lenne a szűrője. Arra kell figyelni, hogy a megadott maximális emelési magasságnál ne tedd feljebb az akváriumot. De 1,2-1,5 métert sztem minden külső szűrő képes emelni. A GA-ban is az üvegek alatti szekrényekben van a szűrés! :)
 
Szerintetek ez mi lehet?
Rz-LE51m9smrzQM091L8edC5UObtcrTb3ne8ooY1tuH_tLUg50bW4HECbWI6b_pPuNiq3UdT_w0Yauc-0QBb9sYjmOIS9ggDGZudoK-BOtv7emhynYqBjZckj6stXxfcCGZEzIKS7fndX2gGRfdFmaUCgvvyaLJUfQSvhKs1jiEmWTIz2MfC5Jq6q2O38odMJGbeYyC4KwzLM2ZjavhfGEMQBV-DbgkA39YZMU5ELVsYF0STFOHXZT9AHrdM3jBnzl-jp7BepTe3j7mcY5V5r0_ode_LlVzW39q6CW12f9dus1_lyZ-VTVNY_x_Y-3GE5SrzgZYJE3jo3t4axj_kf8HXG7lIesfgX0BYRM6OxCKOpww7O9FGxXsflFO5y_ps0ptjwxXaxQ24Qa66xMiLgYQA-wyr6_WoMIPBs1fiOauilhTp0mCJZaxwHyuah9vz84wsXrCFYx8zE0NYo1p1w6DEJH9aKZupsgp_8jzIEA0cO6kkqeipqeJ_zpTMnGtW9GucRiWWvuK6rl1MU8w5enWDWOHV38nXZoKYoLWBFlhzxipcpSy_dwPfZoriQXp44GAh54_NS1wms5MIWtKNkEcYZaxhQamFb9TWh0kT_Aj5jTi2r4Jk=w1248-h702-no
 
(Ha a garnélára, akkor nekem telt pirosnak tűnik, azaz sakura, de nem vagyok a garnélák mestere.)
Igen a garnélára gondolok. Inkább az oldalán lévő csúnya foltra gondolok. Ráadásul először csak 1 folt volt, már 2 van. Mintha seb lenne, de nincs hal ami megsebezhetné.
 
Back
Oldal tetejére