• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

ADG aquascape

viktorlantos

Alapító
Admin
A minap tolta fel Mike, hogy egy gigászi fa dekort pakolnak épp az egyik akváriumukba.

Ma pedig feldobták mi lett belőle. Mindig jó ha valami újszerűt lát az ember, de valahogy nekem erről azok a műanyag full giccses akik jutnak az eszembe. Jó vagy nem jó? ti mit gondoltok erről?

319799_379042302150179_2124477955_n.jpg
 
A minap tolta fel Mike, hogy egy gigászi fa dekort pakolnak épp az egyik akváriumukba.

Ma pedig feldobták mi lett belőle. Mindig jó ha valami újszerűt lát az ember, de valahogy nekem erről azok a műanyag full giccses akik jutnak az eszembe. Jó vagy nem jó? ti mit gondoltok erről?

319799_379042302150179_2124477955_n.jpg

Szia Viktor!

Részemről ez már sok.

Üdv.,
Sanyi


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Szerintem az elképzelés jó, egy gyönyörű víz alatti rész és egy szép víz feletti, csak én kintre más növényeket tettem volna!!;)
 
Aki lemaradt az elejéről, így nézett ki

479723_377462672308142_1663850184_n.jpg
Erős kezdés után nagy vissza esés.Kár ezekért a fákért.A kész layout-ról hiányoznak a pillangók a virágok körül:p .Szerintem pár alacsony növésű növénnyel a fák körül teljesen jó lett volna .A fa magában nagyon komoly látvány......ja és csak az altum-ok
 
A vízalatti rész tetszetős, viszont ami felette van... :sick: Nagyon csicsás, és tényleg olyan mintha mű lenne.
 
Nézegettem ezeket a képeket én is Facebookon, de... nem tudom. Nekem már a scape se igazán jött be. Gyönyörűek a növények, de ez így egyben valahogy túl sok. Persze próbálkozni kell ilyesmivel is. Azért egy szépségszalonban el tudnék képzelni valami ilyesmi "giccset".
 
Nekem nem kéne de abszolút király mert valami új megközelítés sőt lehet el is fogadnám mégis így giccsesen is.;) Számomra minden jöhet ami új és nem megszokott.
 
Szerintem eléggé újszerű lett volna a színes növények nélkül is!
Viszont így gyakorlatilag minden növénynek mű hatása van!:confused:
 
Nem néztem utána, talán már leírták valahol, hogy hogyan született ez a megosztó (?) remek (?). Annyit mindenesetre tudok, hogy az ADG-től nem idegen a -nagyon valósághű, de attól még...- műanyag növények használata. Ha jól rémlik rendelőkbe, várótermekbe rendelésre készült medencékben. Lehet, hogy ez is ilyesmi lesz?!
 
Back
Oldal tetejére