• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

ÚJDONSÁG ADA Super Jet ES-300 és Lily Pipe Spin

viktorlantos

Alapító
Admin
A legfrissebb AquaJournal-ban már látható az ADA új szűrője az ES-300 ami kifejezetten ki méretű akváriumokhoz készült.

Amiért most belinkelem, az az, hogy ismét csináltak egy olyan üveg beömlőt, amit gondolom most már az összes kici kínai gőzerővel próbál lemásolni - hogy sza**anak sünt :) .

Ezt is az ADA fejlesztette ki, csak emlékeztetőnek a későbbiekre. :)

Egyébként izgalmas kis cucc. Szerintem rendelünk is belőle a mostani ADA szállítmánnyal.

Jah és szépen kibővült közben az Aquasky LED sorozat is.

8121856461_c76c98216c_b.jpg


8121856921_4dcf173a87_b.jpg


8121873636_d444f0dc86_b.jpg


8121857591_daa34091d1_b.jpg


8121857897_df0922321d_b.jpg
 
Nagyon beteg ez a lily pipe!! :ROFLMAO:
Látszólag Amano tervezői, nagyon sok sake-t ihattak, rendesen meg centrifugálja a vizet a beömlő!!
 
Ezt a Lilyt jó lesz elmosni:D
Pici akváriumokba sokszor erős a szimpla Lilyk áramlása. Én is kíváncsi leszek ez mit alakít majd.
 
Ezt a Lilyt jó lesz elmosni:D
Pici akváriumokba sokszor erős a szimpla Lilyk áramlása. Én is kíváncsi leszek ez mit alakít majd.

Bezony, én is erre gondoltam. állandó probléma, hogy ha Jet-et vagy lilyt használsz az nagy részben visszaverődik a kis akvárium ellentétes oldaláról. Jó kis ecsetalgát és minden mást előidézve. Mivel az ES-300 is kis akváriumokhoz készült, gondolom a Jet üveget váltották le egy sokkal hatékonyabb üveg beömlővel, ami egyenletesen terít.
 
De ennek így mi értelme, ha közvetlen az üveg mellé van téve? Biztos jó pontalgás lesz ott az üveg.
 
Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy azóta esetleg használtátok-e Spin típusú Lily-t és ha igen mik a honi tapasztalatok róla.
Nano-ba melyik lenne jobb egy : Do!Aqua Poppy PP-1 Illetve PP-2 (13mm-esben), vagy egy Lily Pipe Spin P-2 (szintén 13mm)?

Köszi a válaszokat!
 
Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy azóta esetleg használtátok-e Spin típusú Lily-t és ha igen mik a honi tapasztalatok róla.
Nano-ba melyik lenne jobb egy : Do!Aqua Poppy PP-1 Illetve PP-2 (13mm-esben), vagy egy Lily Pipe Spin P-2 (szintén 13mm)?

Köszi a válaszokat!

Spinre szavazok
 
A rendeléssel kapcsolatban érdeklődöm, hogy mikorra várható 300-as méretben? Hajón jön, hónapokat kell rá várni, vagy ha kérek, akkor iderepül?
 
A rendeléssel kapcsolatban érdeklődöm, hogy mikorra várható 300-as méretben? Hajón jön, hónapokat kell rá várni, vagy ha kérek, akkor iderepül?
Szerintem ES-300 és ES-600 mindig van raktáron, de csörögj be a boltba.
 
Back
Oldal tetejére