• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

ADA stílusú bútor

viktorlantos

Alapító
Admin
Hamarosan felkerülnek a shopba a saját gyártású bútoraink.

Stílusban az ADA vonalait követi. Antracit-metál színű tipp-topp minőségi dolog.
A bútorban is olyan terméket terveztettünk, ami minőségben azonos egy ADA bútorral. Épp ezért sok apró finomság, részlet és minden kis részletében minőségileg megtervezett és össszerakott darabról beszélhetünk. Nem laminált bútorlap.

A bútorokhoz sokkal hamarabb hozzájuthatsz mellesleg olcsóbban mint ha az ADA dolgot vennéd.
Őszintén megvallva nincs az a nappali ahol ne nézne ki jól. De hamarosan meglátjátok a fotókat is róla.

Méreteit tekintve az összes akvárium bútorunk azonos az ADA méreteivel. Nano bútor valamint 45-60-90-120 méretben készülnek.

Árakat és a terméket hamarosan láthatjátok a shopban. Ha valakinek kérdése van és közérdekű akkor ide lehet írni ha konkrét megrendeléssel kapcsolatos kérdéseid vannak privátban elérsz minket.

Tudjátok én minőség buzi vagyok, de ettől frankón könnybelábadt a szemem :D
 
viktorlantos said:
Tudjátok én minőség buzi vagyok, de ettől frankón könnybelábadt a szemem

Pffffffffff :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Na majd meglátjuk, a Nano alá megjött már a bútor???
 
inadsz said:
viktorlantos said:
Tudjátok én minőség buzi vagyok, de ettől frankón könnybelábadt a szemem

Pffffffffff :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Na majd meglátjuk, a Nano alá megjött már a bútor???

Hát valahol még japán kikötőben lehet valszeg... aki eredeti bútort akar nem árt konzervekből bekészülni mert nem 2 perc.
Az egyébként egy Do!Aqua bútor nem is ADA.

De lehet elunom a várakozást és saját cuccot veszek én is inkább. Durva....
 
Gondolom a mélység is megegyezik az ADA vonallal... Nagyon kíváncsi vagyok az eredményre! Bár Viktort ismerve nem fogunk csalódni ;) Más színekben nem gondolkoztok esetleg "egyedi" gyártásban?
 
Labirintkopoltyus said:
Gondolom a mélység is megegyezik az ADA vonallal... Nagyon kíváncsi vagyok az eredményre! Bár Viktort ismerve nem fogunk csalódni ;) Más színekben nem gondolkoztok esetleg "egyedi" gyártásban?

Egyenlőre a gyártási költségek optimalizálása miatt nem, de egyedi rendelés keretein belül elképzelhető, hogy megoldható.
A szín amit kitaláltunk hozzá meglehetősen semleges. És a növényre helyezi a hangsúlyt a bútor helyett. A bútor csak hozzáad a látványhoz mint egy szép üveg darab.

Dolgozok a fotókon hamarosan megosztom.
 
Noh akkor jöjjenek a fotók....
nagy méretben a flickr-en meg tudjátok nézni: http://www.flickr.com/photos/viktorlant ... 592292346/

A saját bútorról némi infó.
Vízálló többrétegű festéssel készült egybedolgozott darabról van szó. Nem lapraszerelt.
Minden lábazat egy imbusszal állítható a szekrény belsejéből a vízszint miatt. Finom kis bemart fogantyú az ajtón.
Jobbra és balra is szerelhető ajtó. Megfordítható ajtónyitás.
Belül is felületkezelt.
Hátul a kábeleknek kivágott rész szintén színében illeszkedik a szerkrényhez.
Jobb és bal oldalon a szűrőcsöveknek kivágott rész. Finoman eldolgozva belül is letörve hogy a csövet ne törje meg.
Szabvány ADA méretek. A képen a szekrények a 60cm széles akik alá valók. Két prototípus. Az antracit ami a shopban kapható lesz. A másik GA zöld inkább saját demózásra készült.

4014992046_2cfc4a6d49.jpg

4014230117_4926f89d1d.jpg

4014230719_cd81dc84fd.jpg

4014234565_ca5b6c881f.jpg

4014998996_da11bf32db.jpg

4014233097_e5cc706f3f.jpg

Készült saját használatra egy GA limited példány szürke-zöld színekben :D

4014231951_d2b47bd014.jpg

4014999538_453061e81d.jpg

4014996046_b8d119c37a.jpg

Az ajtó becsukódását még megoldjuka véglegeseken.
 
Mi jöhet még????? Minden újításnál elmondom magamba hogy több minden nem jut eszembe amit a GA shopba fel lehetne venni. De ti mindig megleptek. Soha nem gondoltam volna hogy bútor is kapható lesz. Gyönyörű. Csak így tovább srácok!! ;)
 
A bögrére már most ácsingózom, párom megőrülne tőle, hogy már megint... :D A vekker csak akkor poén, ha... na erről majd inkább egy videót... :D
Egyébként az ADA is csinál pólót, pulcsit, kulcstartót, szal miért ne? :)
 
Dolgozunk a shopba való feltöltésen, de addig is jöjjön egy kis kedvcsináló....

A szekrények prototípusai nálam vannak hétvégén. Hát eljátszottam a gondolattal mi lenne ha raültetném a nanómat....
Persze nem az a méret ami a nanohoz való, mert a szekrény 60cm széles, de mégis.... próbáljuk meg.

Palack és CO2, szűrő, hosszabbító csövezések beköt, akvárium helyére igazít.... és az eredmény...
A képek nem igazán adják vissza a hatást... mindenesetre 5-ből 5 :D

4019774142_8be13fe220_o.jpg

4019775030_310dc5caa9.jpg

4019013639_08e9cbc7df.jpg
 
Ő... most jutott eszembe, hogy az 54 literesem pont 60*30-as. Ráadásul nálam a fal is antracit színű.... Holnap átszaladnék a szekrényért... neked úgyis nagy :roll: :D
Viccet félre! Igen! Ez vállalható. ;)

Íme egy eredeti.
ADAbutor.jpg
 
Ma Viktornál volt szerencsém élőben is megtekinteni a szekrényt: tényleg nagyon profi, kiváló minőségű, masszív cucc! Kösz Vik! :)
 
oRphEus said:
Ma Viktornál volt szerencsém élőben is megtekinteni a szekrényt: tényleg nagyon profi, kiváló minőségű, masszív cucc! Kösz Vik! :)

Igazán nincs mit ;) Ahogy elmentetek követtem el a fenti merényletet. Csak neked még nem a tömött bútort akartam mutogatni. :D
 
Nah fotóztaam kicsit nappal is...

Ati ezt csak a kedvedért...

4021791267_2178d53cea.jpg

4022560590_43574a8990.jpg

4021795399_fe6fd21cb3.jpg

És ha már belelendültem a fotózásba egy kis ADA dolog is készült...

4021792775_4bb4f15c60.jpg

4022554592_065e94eb11.jpg

4021806939_25bfec1da4.jpg

Rotala Sp. Green még mindig jól érzi magát...

4021808051_edb11553a0.jpg
 
viktorlantos said:
Egy Dán ügyfél kérésére gyártattunk egy fehér darabot a készülő 90-es akváriuma alá. Érdekes ez a hófehérke. No meg persze az is, hogy Dániából is tőlünk vásárolt inkább és nem az angoloktól ;)

Csak én nem látom a képeket??
 
Back
Oldal tetejére